Procesor DSP Onkyo 605

radek-o

New member
Witam.
Iloma programami w procesorze DSP dysponuje Onkyo 605 i jakie są to programy? Czy jest możliwość dokonania własnych ustawień i jaki zakres ustawien obejmuje?
Czy Harman Kardon 247 lub Denon 2308 maja podobny procesor DSP jak Onkyo? Czym one się różnią?
Pozdrawiam
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jak chodzi Ci o ilość programów i rozbudowanie procesora DSP to niekwestionowanym liderem na rynku amplitunerów jest Yamaha.
 

radek-o

New member
Jeśli chodzi i Yamahe to wiem, że ma najwięcej programów DSP, jednak chciałem się dowiedzieć jakie programy ma Onkyo 605, denon 2308 lun HK 247 i czy jest możliwość ustawienia niewielkiej korekcji w manualu. Aktualnie posiadam procesor DSP Technics`a i chciałem wiedzieć czy jak zmienię sprzęt to będę zadowolony z procka DSP po zakupie jednego z powyższych modeli.

Czy jest na forum ktoś, kto korzysta z procesora DSP Onkyo, Denon lub HK i mógłby mi przybliżyć jakie programy są do despozycji i czy można korzystać z manualnych ustawień i w jakim zakresie?
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
DSP amplitunera, a parametryczny korektor Technicsa to dwie rozne rzeczy. Pościągaj sobie instrukcje nowych amplitunerów i poczytaj czy o to Ci chodzi.
 

zeberko

New member
Od 1 miesiąca mam onkyo 604 i DSP w tym ampli jest jakie jest; więc jest ich z parę sztuk ale z odsłuchu to bardzo mało ingerują w charakter dźwięku dla purystów może to być plusem (ale purysta i KD ;) ) dla innych będzie to wadą.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
radek-o napisał:
Czy jest możliwość dokonania własnych ustawień i jaki zakres ustawien obejmuje?

Obawiam się że w Onkyo-605 (mam) jeżeli chodzi o ustawienia to masz do wybory:
- ustawić go pod telewizorem :D
- albo obok :mrgreen:
 

radek-o

New member
Gucio50
Pod telewizorem u mnie znajduje się stolik a obok stolika meble więc Twoja opcja odpada. Poza tym z umiejscowieniem sprzętu dam sobie rade, ale jeśli chodzi o procesor DSP to chciałbym zasięgnąć opinii użytkownika, który zna się na rzeczy tzw. pasjonata posiadanego sprzętu i jego możliwości :cool:
a nie gustownego nabywcy elektronicznie podświetlanych mebli :D
 

bulek

New member
Najbardziej wiarygodnym źródłem informacji dla ciebie będzie strona Onkyo. Do każdego modelu ampli znajdziesz pełną instrukcję obsługi, a w niej wiele trybów DSP... zarówno oryginalnych Onkyo, jak i DD, czy DTS. Znajdziesz tam również możliwość modyfikacji niektórych parametróe predefiniowanych trybów.

Być może oczekujesz, żeby ci ktos fragmenty przepisał, ale to już nie ja... sorry... może kotś inny ma chęć.
 
Do góry