problemy z wyswietlaniem filmow z laptopa na TV LCD

77tomi

New member
Witam wszystkich
Mam LCD Samsung 32M87BD, ostatnio podłaczylem laptopa do telewizora aby obejrzec jakis film na wiekszym ekranie....po wlaczeniu obu urzadzen na telewizorze pojawil sie taki sam widok jak na laptopie, natomiast jesli uruchomilem jakis film z laptopa bez wzgledu na format (DVD czy inny) na telewizorze pojawil sie czarny obraz, natomiast na laptopie film normalnie szedl. Co moze byc tego przyczyna? Jak skonfigurowac aby wszystko dzialalo? Bede wdzieczny za pomoc i sugestie...pozdrawiam Tomek
 

paradoks1

New member
77tomi napisał:
Witam wszystkich
Mam LCD Samsung 32M87BD, ostatnio podłaczylem laptopa do telewizora aby obejrzec jakis film na wiekszym ekranie....po wlaczeniu obu urzadzen na telewizorze pojawil sie taki sam widok jak na laptopie, natomiast jesli uruchomilem jakis film z laptopa bez wzgledu na format (DVD czy inny) na telewizorze pojawil sie czarny obraz, natomiast na laptopie film normalnie szedl. Co moze byc tego przyczyna? Jak skonfigurowac aby wszystko dzialalo? Bede wdzieczny za pomoc i sugestie...pozdrawiam Tomek

Ja połączyłem do 32M87 laptop DELL D620 po złączu DSUB działa bezproblemowo. Może masz zbyt słabego laptopa sprawdz grafikę lub pamięć czy się wyrabia ;)
 

Bebol

New member
Kolego u mnie tez tak jest, ale tylko wtedy jak mam obraz jednoczesnie na laptopie i na tv. Jak zostawiam obraz tylko na tv, to film lecie normalnie. Nie wiem od czego to zależy.Pozdrawiam!!
 
Do góry