Problem z zewnętrznym HDD

jolan

New member
Witam.
Mam problem z zewnętrznym HDD. Sformatowałem do plików NTFS wgrałem film i nic, media play w TV nie widzi go, wchodzę do katalogu filmy i nic. Jaka musi być struktura plików na HDD? Czy mogę porobić sobie foldery i wrzucać oddzielnie różnego rodzaju pliki czy musi być wszystko na kupe?
Co muszę zrobić żeby widział mi pliki TV z dysku zewnętrznego podpiętego pod USB??

Ok wgrałem film divx i go widzi wgrałem zdjęcia i je widzi ale wgrałem film mkv i go nie widzi dlaczego jak z udostępnienia przez lan w kompie mi widział??

Jeszcze jedno, dlaczego nie mogę dodać w programie Share Manager folderów z dysku przenośnego?? Wyskakuje mi komunikat "Możliwe jest udostępnianie tylko elementów folderu"
 
Ostatnia edycja:

sinus123

New member
Witam,

Mam dokładnie taki sam problem. S PC SM v2.3. Mogę udostępniać katalogi na lokalnym dysku twardym, zaś próba udostępnienia jakiegokolwiek katalogu/pliku z dysku przenośnego USB (Samsung 320GB) kończy się komunikatem "Możliwe jest udostępnianie tylko elementów folderu".
 

Mario12

New member
jolan napisał:
Witam.
Mam problem z zewnętrznym HDD. Sformatowałem do plików NTFS wgrałem film i nic, media play w TV nie widzi go, wchodzę do katalogu filmy i nic. "

Może to być problem sposobu przegladania plików z filmami z poziomu Media Playera lub użytego kodeka w mkv.
Zadając to pytanie widać, że nie przejrzałeś tego forum, wyczerpujące odowiedzi na twoje pytania już są.
Proponuję zacznij od wątku serii B650.
 
Do góry