Problem z YOUTUBE

dziumik

New member
Witam.
Mam problem z odtwarzaniem filmow na youtube, wchodze na strone, widze miniaturki a kiedy klikam PLAY wyskakuje komunikat "GO UPGRADE"
klikam na ten link ktory przenosi mnie na strone Flashplayera na ktorej wyskakuje komunikat "sorry ale twoja przegladarka nie obsluguje tego programu".
Chcialbym zaznaczyc ze mam sciagniete najnowsze oprogramowanie do ps3 (bynajmniej jak klikam aktualizacje to wyskakuje ze jest najnowsze) wersja 3.15.
Prosze o pomoc.
pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dawno już nie wchodziłem na YT przez PS3, mogę sprawdzić po robocie jak to teraz wygląda ale może ktoś mnie uprzedzi i dowiesz się szybciej.

Pozdrawiam,
 

cyber78

Member
Bez reklam
U mnie. na PS3 Fat z f3.15 :
YouTubeXL jest OK.

ale na zwykłym youtube.com jest info o konieczności upgradeu flasha.
Generalnie google porzuca flash na rzecz HTML5, mam nadzieję że przeglądarka w PS3 zostanie szybko dostosowana.
 

houdini2008

New member
U mnie, działa XL i normalne YouTube. To całe XL to jakaś popelina i porażka, jakość wideo koszmarna. Na normalnym YT o wiele lepiej, szkoda że nie można ustawić jakości otwieranego materiału, tak jak na PC (480, 720, 1080). Widać muszą jeszcze poprawić tą przeglądarkę. Swoją drogą to ciekawe że u każdego działa inaczej:!: Oczywiście mam najnowszy FM. Konsola fat 80.
Pozdrawiam.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
FAT 40 - youtube.com krzyczy go upgrade, xl działa, jakość nawet w miarę, wiadomo jak to YT.

Pozdrawiam,
 

dziumik

New member
No nie ogarniam caly czas tego tematu, moze wie ktos w jaki spodob zainstalowac flashplayera na przegladarce ps3, a moze idzie zimienic przegladarke?
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Hmm, kompletnie nie znam PS3, przepraszam jeśli zaśmiecę temat.
Miałem podobny problem ale na pecetowej przeglądarce - pomogło skasowanie całej zawartości pamięci podręcznej przeglądarki ze szczególnym wskazaniem na ciasteczka (cookies) zarówno tymczasowe jak i wszystkie inne. Może i tutaj pomoże.

Pozdrowienia!
 

cyber78

Member
Bez reklam
Wczoraj odpaliłem grę KILLZONE2 i z poziomu menu wszedłem na stronę killzona - zamiast baneru pojawia się info o konieczności update'u flasha do 9.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie zainstalujesz flashplayera na PS3, przeglądarki również nie zmienisz.

Proponuję wypróbować radę od bogdan_kr, sam to zrobię :)

Pozdrawiam,
 

dziumik

New member
Sam w to do końca nie wierzyłem ale zadziałało, po usunięciu CIASTECZEK i całej reszty filmy na YouTube zaczęły śmigać :)
Temat uważam za zamknięty.
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC, POZDRO...
 
Do góry