Problem z YouTube Plazma Panasonic P42G30E

pabloooo

New member
Koledzy proszę o pomoc, posiadam poleconą przez Was Plazme Pansonic P42G30E. Telewizorek super jestem bardzo zadowolony mam jedynie proble z zalogowaniem się na YouTube. wpisuje login:
xxxx @ gmail.com i hasło i zima.Nie mogę się zalogować nie wiem czy trzeba gdzieś coś odblokować?? Z góry dziękuje i Wszystkim Życzę udanej imprezki:) i Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)
 

Komander

New member
Koledzy proszę o pomoc, posiadam poleconą przez Was Plazme Pansonic P42G30E. Telewizorek super jestem bardzo zadowolony mam jedynie proble z zalogowaniem się na YouTube. wpisuje login:
xxxx @ gmail.com i hasło i zima.Nie mogę się zalogować nie wiem czy trzeba gdzieś coś odblokować?? Z góry dziękuje i Wszystkim Życzę udanej imprezki:) i Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)

z tego co juz wiem to wiele osób ma problem z YT, nie tylko w kwestii logowania ale i wyświetlania... napisz jakie masz łącze internetowe i jak podłączone, kabel czy wifi.

Pozdrawiam
Marcin
 

pabloooo

New member
Internet mam radiowy zamontowane mam urządzenie Nanostation 5ghz i kablem do urządzenia AP edimax 7209 i po kablu do telewizorka.
 
Do góry