Problem z wybraniem tv 37-42 cali

bychu

New member
Witam. Prosze uzytkowników o doradzenie mi w kupnie tv

Posiadam juz Sharpa 32 D65E i jestem z niego zadowolony bardzo, teraz chce kupic miedzy 37-42 cali
Najlepiej jakosciowo podchodzace po model powyzej, jesli chodzi o matryce i jakosc obrazu ale nie koniecznie SHARP

Odleglosc od ekranu ok 3m
pokoj srednio naswietlony
ogladanie filmow raczej wiczorem
Pod tv bedzie podpięte_ cyfra plus bez hd, ps2, komp,dvd
kwota do wydania max 2.700
Najlepiej tv z Full HD
Preferowane Marki - SHARP, SONY, PHILIPS
ewentualnie - Samsung

Prosze o pomoc
 
Ostatnia edycja:

vienna1980

Member
Bez reklam
Polecam Ci Sony V 5500 w wersji 37 calowej,na Ceneo zaczynają się od około 2700zł.Jest to wersja popularnego modelu Sony W 5500,tylko bez 100 Hz.
Lub dołóż 200zł i będziesz miał ten model w wersji 40 calowej.
 

bychu

New member
vienna1980 napisał:
Polecam Ci Sony V 5500 w wersji 37 calowej,na Ceneo zaczynają się od około 2700zł.Jest to wersja popularnego modelu Sony W 5500,tylko bez 100 Hz.
Lub dołóż 200zł i będziesz miał ten model w wersji 40 calowej.

Dzis sie przygladalem takiemu, ale slyszalem ze w sony sa matryce 8 - 10 bitowe, te 8 sa słabe, niewiem jaki ma ten
 

kivlov

New member
Czytając o matrycach 8-10 bitowych to podobno oko ludzkie tego nie rozróżnią, ale ile w tym prawdy nie wiem (brak doświadczenia).
 

pejotpe

New member
Bez reklam
kivlov napisał:
Czytając o matrycach 8-10 bitowych to podobno oko ludzkie tego nie rozróżnią, ale ile w tym prawdy nie wiem (brak doświadczenia).

Rozróżnia, rozróżnia - wystarczy tylko podać piękny niebieski gradiencik (niebo w bezchmurny dzień: od niebieskiego horyzontu do granatu) - wtedy widać różnicę jak na dłoni.
 

bychu

New member
A co powiedzie mi o modelach Sharpa 37D654E i 37D653E Philipsa 42 6504H? Dobre sa?

Wiem ze powyższe modele Sharpa sa tansze o wiele o modelu D czy DH 65E, ale wiadomo, Ograniczony budzet wymusza :) ale czy duzo gorsze?
Zainteresowal mnie tez ten model PHILIPSa, widzialem go w sklepie za 2650, czy jest wart swojej ceny?
 
Ostatnia edycja:
Do góry