problem z wyborem kina domowego...

AndreCho

New member
Witam... szukam kina domowego tzn. amplitunera razem z głośnikami 5.1(drewniane i muszą być min. ok. 90 cm wysokie, te największe oczywiście). No ale to jeszcze pół biedy (pełno tego na rynku- aha cena do 2000 pln), problem w tym, że wysokość ampli. nie może przekroczyć 13 cm. Do w/w ampli chciałbym podłączyć PS3, dekoder NC+, BlueRay no i TV. Czy znajdę coś takiego na rynku ? Z góry dzięki.

ps. ewentualnie mógłbym rozważyć soundbara, tylko czy znajdę takiego z radiem ?
 

AndreCho

New member
Nie mogę przekroczyć 2000 pln, a co powiecie na model niżej Pionieer vsx s 310 ? Czym się różni od 510-tki. Wiem, że portem lan ale czy to ma znaczenie jak mam lan-y w BR i TV ?. Cena 310-tki to ok. 1200 czyli zostaje ok 800 pln - czy starczy na jakieś sensowne głosniki, lubię bas :)( z zastrzeżeniem jak w pierwszym poście) ? Z góry dzięki.
Znalazłem zestawy (ampli _ głośniki) na portalu aukcyjnym:

1. TAGA TAV-306 - troszku za niskie głośniki
2. PRISM ONYX 100
3. PRISM ONYX 200
4. JAMO S426HCS3
5. PRISM Falcon HT300
6. Zestaw 2 lub 5 każdy z SW012
7. Zestaw 4 + dokupić póżniej Jamo 200 ( lub podobny)

Wiem, że 2,3,5 to chińszczyzna ale może się nadadzą, więc który ?
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Zle zrozumialem budzet. Ma byc 2 tys. za calosc. Te dwa modele rozni glownie ilosc kanalow i wejsc HDMI. Z tych glosnikow wybralbym Jamo. Jednak bedac szczerym to wielkiego basu z nich nie wydobedziesz. Jezeli lubisz konkretny to musisz wesprzec sie subem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

AndreCho

New member
Czyli zestaw 7 :).
Jeszcze jedno pytanie odnośnie podłączenia tego wszystkiego. Rozumiem, że ampli ma 4 wej HDMI i tam trzeba podłączyć BR, PS3, Dekoder NC+, TV ale jak wyprowadzić to aby uzyskać wizję ? Czy z wyj. HDMI ? Z tego co pamiętam wszystkie te urządzenia mają wyj. opt. PS3 i Dekoder po 1xHDMI, TV i BR wej./wyj. do wyboru do koloru. Z góry dzięki.
 

AndreCho

New member
Okazało się, że będzie troszku więcej miejsca (tv pójdzie na ścianę) i w związku z tym mam dodatkowe pytanie, co sądzicie o Pionieer VSX 329 ?
Jest trochę tańszy i obsługuje 4k. Czy obsługa 4k ma obecnie znaczenie ?
Pionieer VSX 310 tego nie robi, stad moje wątpliwości. Z góry dzięki.

ps. czy Jamo s428-hcs3 będą znacząco lepiej grały od Jamo s426-... (później do wybranego zestawu głośników dokupię subwoofer Jamo 210)
 
Ostatnia edycja:
Do góry