Problem z wgraniem firmware do samsunga LE40A786

dandii

New member
Witam postanowiłem wgrac sobie nowe oprgramowanie to tego tv,odwiedziłem strone samsunga , wszystko zrobiłem zgodnie z zaleceniami instrukcji.
Teraz mam problem poniewaz nie chce mi zrobic aktualizacji,kiedy naciskam przycisk source i power oczywiscie wyłączony tv na chwile mam komunikat sw upgrade -usb searching-
it will be kate over 30 seconds

następnie mam czarny obraz i po 4 minutach miga mi czerwona dioda ale powinno byc iz jest pokazany pasek aktualizacji a ja nie mam nic.

format plikow był fat32 robiłem nawet ntsf i nic

Postanowiłem wejsc do menu serwisowego tez tej opcji nie mogę włączyc, z góry dziekuje za rade

Mam jeszcze pytanie czy idzie odpalic ledy na wejsciu hdmi nr 2 jezeli bedziemy edytowac nazw na pc, kiedy tak zrobie obraz mam rozmazany.
 

Mario12

New member
Ja ostatnio też robiłem aktualizację i wgrałem firmware na pena, odpaliłem exe'ka, rozpakował się do swojego katalogu obok kilku innych, które tam są z wieloma programami.

Po wybraniu z menu TV opcji do aktualizacji, poszło bezboleśnie.

Jak widziałem, niektórzy narzekali, że po aktualizacji resetowały im się wszystkie ustawienia, ja tego nie doświadczyłem i niczego nie musiałem zmieniać.

Sprawdź, czy na penie masz katalog T-CHL7DEUC z plikami i podkatalogiem image. Może nie rozpakował się właściwie.
 

rrrr

New member
Ja ostatnio też robiłem aktualizację i wgrałem firmware na pena, odpaliłem exe'ka, rozpakował się do swojego katalogu obok kilku innych, które tam są z wieloma programami.

Po wybraniu z menu TV opcji do aktualizacji, poszło bezboleśnie.

Jak widziałem, niektórzy narzekali, że po aktualizacji resetowały im się wszystkie ustawienia, ja tego nie doświadczyłem i niczego nie musiałem zmieniać.

Sprawdź, czy na penie masz katalog T-CHL7DEUC z plikami i podkatalogiem image. Może nie rozpakował się właściwie.




Wiem, że to głupie pytanie ale wszędzie szukałem w opcjach Menu do aktualizacji i nigdzie tego nie znalazłem. Proszę o pomoc!!!!!

Gdzie w menu jest opcja aktualizacji TV???
 
Do góry