Problem z urządzeniami podłączonymi po HDMI w Denon AVR1911

siemacho1

New member
Witam,

Mam problem z Denon-em AVR1911 mianowicie przestał wyświetlać obraz i dźwięk z podłączonych urządzeń po HDMI (inny podłączeń nie mam więc nie sprawdzałem). Samo osd na tv jest widoczne ale dekoder aster, ps3 i mediacenter już nie. Zrestartowałem ustawienia w ampli ale nie pomogło.

Nie wiem czy ma to związek ale przestał mi działać dźwięk z dekodera aster :)

Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to będę wdzięczny.
 

Dante32

New member
Odlacz urzadzenie z sieci - po 30 sek podlacz spowrotem - to na dobry poczatek. Jezeli zresetowales ustawienia byc moze ustawilo tobie wszystkie wyjscia jako anaglog - sprawdz czy tak nie jest. Ostatecznie niestety jak to sie czasami zdaza byc moze padla sekcja cyfrowa w ampli :(

Niektore ostrzegaja przed podlaczeniem kabli typu HDMI przy wlaczonym amplitunerze. Sam bylem swiadkiem jak padla cala sekcja cyfrowa w amplitunerze po takim zabiegu. Bylem zdziwiony ale to fakt faktem ze do czegos takiego doszlo ...
 

siemacho1

New member
Oczywiście wszystkie podstawowe sprawdzenia zrobiłem (odłącz od zasilania, zmień kable, sprawdź ustawienia, zresetuj do ustawień fabrycznych).
Problem pojawił się po wyłączeniu listwy zasilającej do której były podłączone wszystkie urządzenia, rano po włączeniu listwy już nie działało. Nie zmieniałem kabli przy włączonym ampli.
 
Do góry