Problem z samsung apps w LE46D6000

Bikier

New member
Mam problem z działaniem sklepu z aplikacjami Samsung Apps.
Po uruchomieniu aplikacji Samsung Apps po próbie połączenia wyświetla się komunikat"Wystąpiły zakłócenia w sieci. Spróbuj ponownie później" I tak od około 2 tygodni, czyli od czasu kiedy zaktualizowało się oprogramowanie w telewizorze.

Wcześniej działało tylko od czasu so czasu odinstalowywały się dodane widgety. Teraz jak któryś standartowy widget usunę (np. kina czy facebook) to po pownym czasie się ponownie instaluje.
Pozostałe widgety bez problemu działają np. onet_sport, vod.tvp.pl, iplaTV, YouTube itd.
Mój telewizor to :UE46D6000
Wersja oprogramowania: T-GAS6DEUC-1009.1
Wersja usługi Smart Hub: 3.524-6.0.00067
 

Bikier

New member
Przywróciłem ustawienia fabryczne bo myślałem, że może coś namieszałem ale nie pomogło. Skonfigurowałem jeszcze raz połączenie sieciowe ale też nie działa.
Dziwne bo nie działa tylko samsung apps. Jak próbuje wyszukiwać np. weather to nic nie znajduje, ale jak wyszukuje widgety najczęściej wuszukiwane czyli: jakaś gra dark... czy coś tam viv..(nie pamiętam dalej nazwy) to znajduje mi że jest w samsung apps, ale zainstalować nie chce bo "błąd połączenia". Myślałem, że może mam za wolny internet ale filmy z tvp.vod nawet się nie zacinają, YouTube też działa dość płynnie. Sprawdzałem inny kabel sieciowy, też nic nie dało.
Oprogramowanie zaktualizowało się na 3.535.
Już brak mi pomysłów.
 

Bikier

New member
Problemem był jednak internet. Coś po zmianie oprogramowania się zmieniło że nie działało. Od kilku dni mam szybszy internet po kablu i wszystko działa bez problemu. Wcześniej miałem połączenie wifi między dwoma routerami i chyba były jakieś problemy ze stabilnością połączenia, pomimo że na komputerze czy smartfonie internet działał bez problemu, w telwizorze wszystkie widgety działały to sklep Samsung Apps nie uruchamiał się.
Nie wiem jeszcze dlaczego raz pojawiło się okienko do testowania szybkości łącza internetowego, a normalnie nie ma nigdzie takiej opcjii.
 
Do góry