Problem z ps3 - wyłącza się

nolf

New member
Witam

Zaobserwowałem ostatnio dziwny problem. Grając w Fifę 10 konsola się wyłączyła. W taki sposób jak by ktoś wyjął kabel zasilający z gniazdka - zgasły wszystkie diody. By odpalić ponownie konsolę trzeba było wyłączyć ją wyłącznikiem z tyłu i włączyć ponownie. Dalej śmiga bez kłopotów. Problem pojawił się już 2 razy. Konsola jest podpięta do listwy przepięciowej wraz z plazmą, satką i dvd. Pozostałe sprzęty się nie wyłączyły więc nie wiem czy może to być wina skoku napięcia w sieci energetycznej. (czy to możliwe by była bardziej czuła niż np tv??) Może to wina zasilacza?? Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem?? Po ponownym odpaleniu konsola pracuje aktualnie około godziny i nic się nie dzieje...
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Hmm... FIFA 10 :D Cóżto jest za gra. Koledze się zacina konsola jak na niej gra co chwile (musi usuwać wszystkie stany zapisu, wszystko co tylko jest związane z grą i jest na dysku - potem "instaluje" od nowa i działa przez jakiś czas dobrze), mnie zacina się sama FIFA 10 (konsola działa) i muszę robić to co wyżej, może u Ciebie też jest to wina jakże wspaniałej FIFY 10 :p

Odkąd błąd ten zaczął się powtarzać przestałem grać w FIFE 10 i czekam na WC2010..
 

nolf

New member
hehehe :) Przed chwila gralismy z ziomkiem 3 meczyki i nie bylo problemu :) Najgorsze ze jutro moze BC2 przyjdzie i jakos serwis mi teraz nie w glowie ;) Ale jak ktoś wie co to może być prosze o info. Jutro zadzwonie do serwisu Sony w Wawie. Jak się czegoś dowiem dam Wam znać :)
 

vasyndrom

New member
powodow moze byc wiele od spapranej gry tak jak napisal wyzej gadulinho po przegrzewanie sie konsoli (choc w takim wypadku konsola powinna sypnac informacja ze sie przegrzewa i by ja wylaczyc). ja podobnie jak gadulinho stawiam na super duper fife 10 potestuj na innych grach i zobacz czy problem dalej wystepuje w sposob w jaki podales w pierwszym poscie.
 

mg30906

New member
Witam

pewnie to przypadek.... ale moja stara Fatka , padła na Fifie 10 ........:confused:

BTW: MM po interwencji rzecznika dalej olewa temat "ustawy konsumenckiej i 24mcy"
rzecznik chce żebym założył sprawę , wtedy pewnie wygram bo na razie podobno nie było
przegranej przez konsumenta sprawy z tego tytułu...... ale czasu brak - i na to liczą właśnie
kombinatorzy z MM

pzdr
 

bartoszer

New member
ps3 awaria

witam:)
W mojej ps3 (2 letnia) dzisiaj zauważyłem pewnie problem tzn. po włączeniu konsoli uruchamia się wszystko oki następnie jak chce włączyć mp3 odpala mi plik muzyka zaczyna grać i nagle konsola się wyłącza słychać dwa piknięcia i dioda czerwona zaczyna migać:(??? co to może być??? czy sprzęt zaczyna się psuć??? przegrzewać??? proszę o pomoc no i czy komuś zdarzyła się taka awaria? pomaga tylko reset konsoli z tyłu przyciskiem od zasilania ale kiedy powtórzyłem wszystkie czynności opisane powyżej konsola znów się wyłączyła i dioda z przodu miga na czerowno:(

proszę o pomoc
 

DaVid 91

New member
Mam podobny problem co "nolf". Podczas grania w Killzone 2 lub Burnout Paradise konsola się samoczynnie wyłącza :( i żeby ją uruchomić trzeba wyjąć kabel z gniazdka i na nowo włożyć zeby odpalić Ps3 :/ Co to może być??? BO wadliwe gry ?? wątpię. Jak nikt nie wie to numer od wsparcia technicznego bym prosił bo nie umiem znaleźć
 

nolf

New member
Hej

W moim przypadku wystarczyło przepięcie konsoli do innego gniazdka. (nie przedłużacza w tym samym gniazdku tylko do innego gniazda w ścianie). W pierwszym miałem wpiętą masę sprzętu. Pytałem elektryka czy to może mieć wpływ i mówił, że raczej nie ale pomogło i od momentu przepięcia konsola się już nigdy nie wyłączyła przez prawie rok. Tak samo radził ktoś na innym forum więc przetestuj i daj znać ;)

Pozdrawiam
Michał
 
Do góry