Problem Z ps3 obraz skacze

theoliz

New member
Witam mam podobny problem. Otoz to mam mieszkanie w sopocie i tam mam jedna z pierwszych plazm jaka weszla na rynek marki sony niedawno jakies 3 miesiace temu kupilem sobie ps3. Chodzila mi normalnie przez jakies 2 i pol miesiaca i nagle cos sie stalo wlaczam konsole a tu skacze mi obraz mam jakies kreski i w ogole wyglada to tak jakby dopiero robil gre. Chodzi tu o pro evolution soccer 2008 tam mam wlasnie takie rzeczy. Natomiast w Fight night round 3 mam postacie jakby byly dalmatynczykami cale w kropki. Nastepna gra w ktorej wystepuje blad jest NBA 2k8 tam chyba najmniej widac bledy ale tez sa. Ogolnie to w kazdej grze sa jakies czarne paski plamy itp. itd. Stalo sie tak nagle. Nadmienie ze nie mam telewizora w HD, ale najlepsze jest to ze przyjechalem do domu do rodzicow ktorzy maja telewizor pionnera i samsunga w full HD. Mowie sobie sprawdze konsole i w ogole. Kupilem kabel HDMI i tez jest to samo wiec nie wiem czy to telewizor czy konsola prosze pomozcie mi albo poradzcie co mam zrobic????
 
Do góry