Problem z Polsat hd i panasem lx70p

Kosi89

New member
Witam kupiłem sobie telewizor Panasonic 32-lx70p i do tego postanowiłem dołożyć cyfrowy polsat wraz z odbiornikiem satelitarnym hd samsunga do tego dokupiłem kabel hdmi. Problem jest taki że na złączu euro wszystko działa ale jak podłączam pod hdmi to już nie :/. W sklepie powiedzieli mi że wszystko powinno działać elegancko. Wiecie jak rozwiązać ten problem ??
 

Rekin175

New member
Pewnie połączenie przez HDMI nie jes ze sobą kompatybilne podłącz przez "Component" i powinno wszystko hulać aż miło w moim przypadku pomogło mam LG 42 PC1R i N platformę ..
 
Ostatnia edycja:

Darekw1967

New member
Kosi89 napisał:
Witam kupiłem sobie telewizor Panasonic 32-lx70p i do tego postanowiłem dołożyć cyfrowy polsat wraz z odbiornikiem satelitarnym hd samsunga do tego dokupiłem kabel hdmi. Problem jest taki że na złączu euro wszystko działa ale jak podłączam pod hdmi to już nie :/. W sklepie powiedzieli mi że wszystko powinno działać elegancko. Wiecie jak rozwiązać ten problem ??

Mam TV LCD Samsung 37" 37M87 i mi 3 urzadzenia po HDMI brykaja
ze az milo ;)

Natomiast jak kupilem najtanszy kabel HDMI to mialem klopoty...
rwanie obrazu.

Stad kupilem porzadne kable HDMI i jest bezproblemowo.
 

marciech

New member
wiatm

mam dokladnie ten sam zestaw i tez sam problem. po podlaczeniu tv i dekodera przez hdmi jest wszystko ok z dzwiekiem i obrazem ale za cholere nie jestem w stanie czytac telegazete. pilot od tv nie reaguje a pilot od dekodera tylko pokazuje stan ze telegazeta istnieje... po podlaczeniu przez component jest ok. ale jakosc dzwieku i obrazu widocznie slabsza. instrukcje obu urzadzen nic na ten temat nie mowia.
 

frankie

New member
lx70p

o samym problemie z 32 lx70p i N-ką to juz sie naczytalem sporo, bo tez mam ten TV..

w wiekszosci przypadkow pojawia sie opinia, ze to problem z firmware'm n-recordera, ale w tej najnowszej wersji nic na korzysc softu nie zostalo poprawione w tym kierunku.. w takiej sytuacji jaka jest obecnie wstrzymalem sie z zakupem N-ki

cenne info, ze przy CP jest to samo, bo juz rozwazalem to jako alternatywe dla N-ki.. tylko w takim razie zaczyna to wygladac bardziej jako jakas niezgodnosc w TV

mam tylko nadzieje, ze przy PS3 nie bedzie zadnych problemow bo w najblizszym czasie planuje zakup i naprawde wolalbym nie podlaczac po componencie..

przydala by sie jakas opinia kogos kto ma PS3 przy tych Panasonicach
 

brun

Member
nie wiem jak posacie, ale w n tuner musi być ustawiony na wyjście hdmi, nie działają 2 na raz czyli ze scartem, jedno lub drugie
 

MJot

Member
problem tkwi prawdopodobnie w błędzie oprogramowania lx70, które nie rozpoznaje urządzeń podłączanych po hdmi w stanie czuwania tv, miałem taki problem z dvd,

w moim przypadku, jeżeli tv nie "widzi" dvd, wyłączam go przyciskiem na obudowie, odłączam kabelek hdmi od tv, podłączam ponownie, włączam tv i sprawdzam czy działa, do tej pory metoda jeszcze mnie nie zawiodła

nie drążyłem tematu jakości kabla hdmi, który też może mieć znaczenie, ja kupiłem jakiś tani badziew z tme i na razie całkiem nieźle działa
 
Do góry