problem z philips 8404

shrek81

New member
witam wszystkich forumowiczow.od wczoraj jestem posiadaczem telewizora philips 8404 i mam problem. wczoraj po podlaczeniu go chyba cos ustawilem choc nie jestem pewien tv gasnie po pol godzinie i zapala sie i tak w kolko i po paru minutach normalnie sie wlacza.jak gasnie i zapala sie to mruga caly czas dioda biala.tam sa 3 diody i ta srodkowa miga non top na bialo.czy ktos moglby mi wytlumaczyc co jest nie tak z tym bo wczoraj tak sie wkurzalem ogladajac tv ze poszedlem spac. z gory dziekuje za odpowiedz
 

vasyndrom

New member
bede musial zmienic jezyk menu na polski by to wytlumaczyc ale coz ...

wiec tak wchodzisz w menu przyciskiem Picture na samym dole pilota nastepnie Instalacja/Preferencje/Ustawienia LightGuide i ustawiasz sobie wybrana wartosc ktora odpowiada za to jak jasno ma swiecic dioda

Dziwi mnie tylko ze tobie ta dioda migala caly czas. wyglada to tak jakby dostawala sygnal z pilota ze cos chcesz zrobic oO.
 

shrek81

New member
dziekuij ale to nie chodzi o diode w kolorze czerwonym jak sie nacisnie pilota tylko w kolorze bialym.to probowalem ale sprobuje jeszcze raz.nawiekszym problemem w tym wszystkim jest to ze tv gasnie ,zapala ,gasnie ,zapala i tak w kolko z pare minut i ta srodkowa dioda na przodzie mruga na bialo o to mi najbardziej chodzi.probowalem resetowac na ustawienia fabryczne wczoraj i nic.jeszcze raz sprawdze jak wroce z pracy to o czym mowiles ale watpie czy to to
 

Markko

New member
Dioda w kolorze białym świeci wtedy gdy ładowane jest oprogramowanie TV. Czerwona swieci przy obsłudze pilotem. Cos jest nie tak. Ja nie wiem co. Zadzwon na jakąś infolinie, jesli maja.
 

shrek81

New member
dzwonilem i na nic ;) oni kazali mi wylaczyc opcje backlight co bylo nie potrzebne ;) ale dalem rade wylaczajac opcje easy link czy cos podobnego i jest dobrze jak narazie odpukac ;)
 

Looxoos

New member
możesz napisać jak siesprawuje ten tv???

... ja stoję przed wyborem pomiędzy phil 8404 a sharp dh77 i pomimo przeczytania wielu wypowiedzi ... qźwa nie wiem co wybrać, wizualnie philek fajniejszy ale to wiadomo (rzecz gustu) ... technicznie???
 
Do góry