problem z odtwarzaniem

aqq1985

New member
Tak jak w tytule.Po zainstalowaniu oprogramowania , który umozliwia importowanie filmów z kamery na komputer wszystko jest ok , importuje pliki i sa one dostepne na komputerze.Problem w tym ,ze filmy strasznie się zacinają i obraz sie rozmazuje.Może ktoś podpowiedzieć , w czym problem? :-(

p.s kamera to Sony HDR-HR155E
 
Ostatnia edycja:

januszpe

New member
wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na kiepski komputer. Rozumiem że rozmazany obraz jest na na nieruchomym obrazie po zatrzymaniu się filmu. Pisał Ci jeden z kolegów że kamera to dopiero początek wydatków.
 

aqq1985

New member
obraz sie rozmazuje w trakcie filmu. Komputer ma rok , wiec to chyba nie to. Może się mylę ,ale zapytam.Czy do odtwarzania zapisanych filmów potrzebny jest jakiś konkretny program?
 

januszpe

New member
chyba mnie źle zrozumiałeś "kiepski komputer" nie oznacza tego ile ma lat, tylko jaki ma procesor, karta grafiki i pamięć operacyjna, to podstawowe dane. Co do programu to zwykle powinien wystarczyć ten który dostajesz z zakupem kamery
 

aqq1985

New member
pisząc to ,ze komputer ma rok miałem na mysli to , ze zapoznałem sie z tym, jakie wyagania ma miec komputer (jest napisane w instrukcji) i parametrami znacznie przekracze wymagania jakie są potrzebne.
 

remmyhi

New member
Ciągle jednak nie napisałeś jaki masz komputer... Jaki procesor, jaka karta grafiki itp... Znacznie by nam pomogło w udzieleniu najbardziej satysfakcjonującej Ciebie odpowiedzi.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Tak jak w tytule.Po zainstalowaniu oprogramowania , który umozliwia importowanie filmów z kamery na komputer wszystko jest ok , importuje pliki i sa one dostepne na komputerze.Problem w tym ,ze filmy strasznie się zacinają i obraz sie rozmazuje.Może ktoś podpowiedzieć , w czym problem? :-(

p.s kamera to Sony HDR-HR155E

Jakie masz Windows i jakim programem odtwarzasz fimly z kamery.
Czy odtwarzasz klipy przegrane na dysk, czy przez kabel USB bezposrednio z kamery.
 

januszpe

New member
Guciu czytaj uważnie, kolega napisał że to pliki przegrane i odtwarzane już z komputera. Być może dzieje się to z wyświetlaniem oddzielnych plików (klipów) bo film chyba nie jest w całości. Przejście z jednego pliku do drugiego chyba może dawać takie efekty jak zatrzymania. Zwłaszcza jak ma jakiś kiepski, no nie wiemy jaki, program do edycji. Spróbuj dokonać obróbki jakimś Sony Vegas albo Pinnaclem dla sprawdzenia, trzech, czterech klipów i wtedy sprawdź czy będą dalej te zatrzymania.
 
Ostatnia edycja:

Gucio50

New member
Bez reklam
Guciu czytaj uważnie ... ....
Czytam uważnie, nie pouczaj mnie. Nadal chćę wiedzieć jakie to Windows i nie tylko.

Trzymaj się motta z Twojej w łasnej sygnaturki.
Wbrew pozorom, często mówi ona o autorze, więcej niz chciał On sam nam o sobie powiedzieć.
Ale to juz temat na priv, zapraszam.
 
Ostatnia edycja:

januszpe

New member
ależ jakbym śmiał Cię pouczać, ja tylko zwróciłem uwagę ze pytasz o to co autor już powiedział. Co do sygnaturki dzięki że ją zauważyłeś po to ją napisałem. Zauważyłem że niektórzy na tym forum przychodzą do domu, włączają komputer i traktując odpowiedzi na pytania jako swój obowiązek lecą tematy ciurkiem funduję nam teksty, nieraz wypracowania, których mniej rozgarnięci (ja) kompletnie nie rozumieją o co właściwie autorowi chodziło
 
Do góry