Problem z odbiorem kanalu EuroSport hd...

walt

New member
U mnie jest również ciemno pomimo obietnic,że do końca czerwca mamy EuroSport HD za friko.A od dziś Euro 2008 :???:
 

tom226

New member
Eurosport HD zaswieci jezeli dodamy go do swojego pakietu i wtedy oplata bedzie naliczana od 01.07 . Jednym slowem za friko do konca czerwca tylko dla tych co go zamówią
 

_spy_

New member
Swoją drogą, szefowie Cyfry+, nie po raz pierwszy zresztą, strzelają sobie w stopę. Tuż przed mistrzostwami Polsat udostępnia niekodowany Polsat Sport HD przez DVB-T, a Cyfra+ blokuje FTA Eurosport HD... Świetny marketing, nie ma co.
 

siwy25

New member
spy- jak mineły 2 godz. od twojej rozmowy z konsult. c+ i dalej niemasz ES HD, dzwoń jeszcze raz i od razu z grubej rury! spróbuj pod nr.022 3346191 to może prędko się dodzw. sprawdz jeszcze ,,szybkie wyszukiwanie kanałów'' menu 5.Ja jak już pisałem wyraziłem tylko chęc ,,wykupu'' tego kanału od lipca ale najpierw muszę zobaszcyć co zamawiam i za 1,5 godz. już grało!
Pozdr.
 

hdtvap

New member
brak erosport hd - dzwoń do centrum

Bałagan w cyfrze...

-brak erosport hd - dzwoń do centrum!!!!!

- po 20 minutach oczekiwania(zajęte linie), uruchomiono mi eurosport hd w
ciągu 30 minut

Brak jednoznacznej informacji na ich stronie internetowej - eurosport hd
działał lepiej lub gorzej od jakiegoś czasu - od wczoraj - ciemność..

Wymagają kolejnego dodzwonienia i potwierdzenia.

ALE ODBIóR BAJKOWY...
 

_spy_

New member
Sygnał pojawił się u mnie po kilku godzinach. Całe szczęście, bo nie miałem ochoty znów oczekiwać pół godziny na połączenie z konsultantem.
 
Do góry