Problem z obudową Samsunga :/

kaktusr

New member
Cześć

Panowie mam problem, odwaliłem kompletna gafę że aż mi wstyd za siebie. Mam tv samsunga 32' A551C1 jak wiadomo obudowa high gloss. Przez swoją własna głupotę stwierdziłem że najłatwiej będzie wyczyścić go z kurzu odkurzaczem końcówka z tymi "włoskami" Teraz patrząc pod światło widze że w szczególności podstawka jest mega porysowana i już nie stety nie jest gloss :( Czy istnieje jakiś sposób na lekkie spolerowanie, wypolerowanie tego plastiku żeby wyglądał jak przedtem ? Kurde jeżeli nie to się chyba załamie 1 rate dzisiaj dopiero za niego zapłaciłem :(
 

MJot

Member
woskowa pasta polerująca TEMPO + miękka szmatka i szybkie ruchy albo wkrętarka,

trzeba jednak zrobić próbę od spodu, bo może się zdarzyć, że zbyt dobrze będzie zbierać ten rodzaj plastiku
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A moze taka pasta do usuwania rys z wyświetlaczy telefonow komórkowych? Nie pamietam nazwy, ale jest dostepna w sklepach, np. komisach komórkowych, itp. Opakowanie wyglada jak mini pasta do zębów w czerwonum kolorze. Nanosisz odrobinke na porzadną suchą szmatke i wcierasz równomiernie rozprowdzając (też sama szmatka nie może rysować delikatnych powierzchni, swietnie nadaja sie do tego wszytkie ściereczki do czyszczenia LCD lub zwykła koszulka bawełniana. W żadnym wypadku nie rób tego zwykłą szmata ;) Żonka kiedys wytarła mi PS3 i... no właśnie :roll: ). Taka pasta wypełnia ubytek powstały przez zarysowanie, co powoduje, że światło inaczej odbija się od takiej "wypełnionej" powierzchni rysy, a my jej nie widzimy. Często jej używam, aby "odświeżyć" wyświetlacz w komórce. Działa fajnie. Efekt widoczny.
 
Ostatnia edycja:

barti60

New member
Dokładnie jak chesz cos kombinowac to najpierw popróbuj od spodu bo mozesz tylko pogorszyć sytuacje.

Napewno odpuśc sobie paste Tempo-jest naprawde ok ale do lakierów itp. bo to pasta lekkoscierna:):)
 
Do góry