problem z mkv g30e

amnesia

New member
jak Ci jakiś film nie odpala to przemuxuj go mkvtoolnix 3.0.0 i każdy jeden plik mkv Ci wystartuje. Po prostu odtwarzacz w panasie nie lubi wyższych wersji tego oprogramowania
 

Frog_PL

New member
Tzn nie jest to dla mnie jakims tam wielkim problemem bardziej tak z ciekawosci i dociekliwosci pisalem, bo jak nie przez TV to podlaczam dysk do PS3 i stamtad leci bo nie chce mi sie bawic dodatkowymi programami. Ale jak juz trafie na cos co ani tv ani ps3 nie ruszy to zapodam tego softa o ktorym piszesz :)
 

boe666

New member
Tzn nie jest to dla mnie jakims tam wielkim problemem bardziej tak z ciekawosci i dociekliwosci pisalem, bo jak nie przez TV to podlaczam dysk do PS3 i stamtad leci bo nie chce mi sie bawic dodatkowymi programami. Ale jak juz trafie na cos co ani tv ani ps3 nie ruszy to zapodam tego softa o ktorym piszesz :)
Z Moich obserwacji wynika że g30E odtwarza MKV 1080p jednakże opcja ReFrames: musi być mniejsza lub równa 4. Jesli jest np 5 lub 8 - obraz będzie skakał, przycinał i zawieszał się. DTS i AC3 dekoduje bezbłednie, ale też doskonale przepuszcza do zewn. amp. Problem jest z ASPECTEM ale dlaczego to nie rozumiem (film nagrany 1920x1080, aspekt 16:9 a mimo to trzeba przełączać - nie rozumiem).
PZDR.
 
Do góry