Problem z Logitech Harmony

tomekkepa

New member
Witam.
Logitech Harmony 525.
Działania skonfigurowane dobrze, wszystko działa jak należy.
Jest jednak pewien problem.
Siedzę i się głowię ponad godzinę i albo zaciął mi się mózg i nie kumam albo logitech tak nie może.
Załóżmy taką sytuację.
Wszystko wyłączone.
Nie chcę korzystać z activities a jedynie tylko jednego urządzenia.
Wciskam np. TV, następnie guzik do włączania który znajduje się w lewym górnym rogu pilota.
Zamiast włączyć TV, pilot wraca do głównego ekranu gdzie jest lista activities.
Sprawdziłem podobną czynność dla kina domowego i też nic.
W celu sprawdzenia wybrałem z menu dodatkowego wybieranego strzałkami i znalazłem polecenie wysuń tackę i zadziałało.
Pytanie brzmi czy da się ustawić pilot tak, aby po wybraniu devices i wciśnięciu guzika włącz/wyłącz robił to co mam na myśli zamiast powrotu do ekranu głównego?
 

mataman

New member
Bez reklam
to nie jest przycisk do właczania tv, tylko do wyłaczenia wszystkich urządzeń w przypadku korzystania z activities. Do wł/wył skonfiguruj sobie przycisk.
 

babus

Member
Witam tomekkepa.
Co prawda mam 885, ale działa to na podobnej zasadzie. Jeśli dobrze zrozumiałem to chcesz jednym przyciskiem włączyć sam telewizor, bez innych urządzeń. Zaprogramuj to w activites, masz wtedy uruchomiony tylko TV i wszystkie przyciski pilota zaprogramowane są pod obsługę TV. Devices używa się wtedy gdy masz uruchomionych kilka urządzeń i chcesz wejść głębiej w menu jednego urządzenia. Jakie funkcje, jakimi przyciskami, wszystko możesz sobie skonfigurować w remote software. Powodzenia!
 

tomekkepa

New member
Wszystko się zgadza.
Przypisałem inny przycisk do włączania i działa.
Generalnie pilot bardzo fajny, ale mógłby mieć jeszcze kilka fizycznych programowalnych guzików i byłby prawie idealny.
 
Do góry