problem z komputerem

witam mam problem z komputerem tzn po menu startowym wskakuje strona z trybami uruchamiania i po kliknięciu na którykolwiek komputer się caly czas resetuje i powraca na tą samą strone jaka jest przyczyna
 

robertss

New member
witam mam problem z komputerem tzn po menu startowym wskakuje strona z trybami uruchamiania i po kliknięciu na którykolwiek komputer się caly czas resetuje i powraca na tą samą strone jaka jest przyczyna

Napisz przede wszystkim jaki masz system operacyjny? (xp,vist,7), dopiero można coś poradzić.
 

BadWoj

New member
Przyczyn może byc bardzo dużo. Najlepiej sprawdź każdy podzespół komputera lub oddaj do serwisu. Ja kiedyś miałem podobnie. Raz było to zepsute chłodzenie procesora, a drugi raz była to awaria płyty głównej ( w tym wypadku po kilku uruchomieniach płyta padła na amen )
 
I

irek6311

Guest
witam mam problem z komputerem tzn po menu startowym wskakuje strona z trybami uruchamiania i po kliknięciu na którykolwiek komputer się caly czas resetuje i powraca na tą samą strone jaka jest przyczyna
Płyta instalacyjna Windows i opcja naprawy systemu ,
jak naprawa nie pomoże to format dysku i instalacja systemu od nowa .
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
U kumpla było podobnie i okazało się że jedna kość pamięci padła. Komp cały czas startował od początku. Jak masz min. 2 kości to wyjmij raz jedną a raz drugą i sprawdź. Co do przegrzania to raczej bym nie obstawiał, ponieważ jak komp był nieużywany to tak szybko by się nie przegrzał po włączeniu. Tak jak koledzy wyżej, to jest zgadywanie w ciemno bo przyczyn może być wiele. Zacznij od rozkręcenia i sprawdzenia wszystkich połączeń kart, przewodów czy wszystko ciasno siedzi. Kompa nie podkręcałeś wcześniej?
 
Do góry