Problem z klonowaniem obrazu, Sony Bravia (ati)

g681

New member
Witam !
Zrobilem wszystko jak w poradniku powyżej i nie stety Pc nie wyświetla obrazu na tv jak potrzeba..tzn.Komputer jest połączony z monitorem za pomoca zwykłego kabla a tv z pc za pomocą hdmi(karta graficzna to radeon 4670). Po identyfikacji wszystko wyskakuje jak trzeba monitor jako nr 1 tv jako nr 2 ale gdy już próbuje włączyć film na monitorze wszystko jest ok a na tv nie widać okno i nie wyświetla nic(jest ramka programu bez obrazu).Rozdzielczość jest ustawiona na natywna na tv.Nie wiem w czym tkwi problem..model tv to sony bravia kdl32p3000. Moje jakies porady co z tym zrobic ?? A jeszcze jedno zauwazylem ze na tv nie widać paska zadań od windows czy powinien byc widoczny?Z góry dzieki za pomoc i pozdrawiam.
 

leonarth

New member
To zależy jakiego playera używasz. Ja używam smplayer i żeby film można było oglądać na tv muszę wybrać drugie wyjście w opcjach programu (przełączam z ati x1950 na atix1950 secondary).
 

BRUCE LEE

New member
g681 napisał:
Witam !
Zrobilem wszystko jak w poradniku powyżej i nie stety Pc nie wyświetla obrazu na tv jak potrzeba..tzn.Komputer jest połączony z monitorem za pomoca zwykłego kabla a tv z pc za pomocą hdmi(karta graficzna to radeon 4670). Po identyfikacji wszystko wyskakuje jak trzeba monitor jako nr 1 tv jako nr 2 ale gdy już próbuje włączyć film na monitorze wszystko jest ok a na tv nie widać okno i nie wyświetla nic(jest ramka programu bez obrazu).Rozdzielczość jest ustawiona na natywna na tv.Nie wiem w czym tkwi problem..model tv to sony bravia kdl32p3000. Moje jakies porady co z tym zrobic ?? A jeszcze jedno zauwazylem ze na tv nie widać paska zadań od windows czy powinien byc widoczny?Z góry dzieki za pomoc i
pozdrawiam.
spróbuj przeciagnac okno w prawa lub lewa strone,poza ekran kompurera.obserwuj tylko telewizor,az do momentu kiedy zobaczysz obraz
 
Do góry