Problem z kablami

PrzemasFcB

New member
Witam nie wiem czy właściwy wątek , moje pytanie brzmi jaki zestaw kabli do tego zestawu :
Jamo S606 HCS3 Denon AVR1713 ? Pilnie proszę o odpowiedz bo stoją głośniki a nie mam kabli ;p
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
A ile możesz dać na "druty" ? ,teraz jest wyprzedaż można kupić kable Qed standard w cenie 3zł/metr - taniej się nie da !
 

Sh4k3

New member
My na pewno będziemy widzieli jaką masz odległość do poszczególnych kolumn. Poczekaj tylko do gwiazdki, aż dostaniemy nasze kryształowe kule jasnowidzow.
P.S. PPNMSP
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
No nie wiem tak ile potrzeba , żeby to jakoś grało bo ja wiem 300 zł ?

Nie ma sensu wydawać dużej kasy, bo jest to po prostu zestaw budżetowy. Same kolumny w stereo nie są rewelacyjne, więc po co inewstować duże pieniądze. Nawet nie wiadomo czy usłyszysz różnicę w kablach. Już były setki wątków na ten temat i nigdy nikt nie doszedł do jednoznacznych wniosków. Przyjmijmy że róznice są słyszalne, ale na dobrym wzmaku i kolumnach. Z tego co koledzy pisali to również są różnice ale na kablach za min. 50zł/m. Tak jak Przemek radzi, kup kabel za 3zł/m i będzie dobrze. Ja mam droższy zestaw i też zwykłe kable ze sklepu elektronicznego. Nie narzekam na brzmienie. Co to da że kupisz wypasione kable jak kolumny, ampli i BD ograniczą potencjał? Pamiętaj żeby przekrój dobrać właściwie, czyli 2,5 - 4mm na przód i central, oraz 1,5 - 2,5 na tył. Z tanich markowych masz jeszcze Procab LS, Cordial CLS.
 
Do góry