problem z Funai Lcd 32

wodeck

New member
Witam, tydzień temu zakupiłem Funai LCD 32'' NLC 3216 HD Ready - cholernie tego żałuje, w przeciągu tego tygodnia wymieniałem go juz dwa razy: najpierw okazało się że listwa pod ekranem (na której jest napis FUNAI) jest wygieta jakiś centymetr od ekranu. Wymienili bez problemu... w nastepnym od czasu do czasu pojawiały sie zamiast obrazu skaczace kolorowe pasy, po wyłaczeniu i odczekaniu i ponownym wlączeniu był obraz, ale po 3-4 dniach były tylko pasy, na drugi dzień zalaczyłem i obraz był, ale tylko 2min potem znowu pasy, więc wymienili bez problemu... 3 TV działa na razie bez zarzutu, z jednym wyjatkiem - i tu jest pytanie czy to jest wada czy blad w ustawieniu - przy wlączeniu TV obraz jest w formacie 4:3 a nie 16:9 i trzeba to zmieniać, a po zmianie kanału znowu przelacza sie na 4:3, tylko nie ma reguły, czasem przełaczam i jst ok a czasem przestawia się na 4:3- czy to jest wada? Zaznacze również, że kolega również zakupił ten TV i nie ma takiego problemu, cały czas ma 16:9.
Pozdrawiam
 

edithka

New member
funai 2726

Czy problemy z wielkością obrazu dotyczą też modelu z przekątną 27''?
Mam ten model i ustawiam sobie rozmiar "Pełny" czyli 16:9 i przerzucam kanały i na niektórych tv zmienia mi rozmiar na 4:3.
 
Do góry