Problem z dźwiękiem z tv na kinie domowym

MaDiL

New member
Witam wszystkich

Mam mały problem z dźwiękiem - posiadam Tv Samsung 40LB530 i kino domowe Samsung HT - Z320 - i mam prośbę czy możecie mi pomóc z podłączeniem aby dźwięk z telewizora leciał przez głośniki kina domowego dodam też, że obraz nadawny jest po przez dekoder Ferguson FX 6600 CR
jakich mam użyć kabli do podłączenia wszystkiego, żebym mógł miło oglądać telewizje.
Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
 

MaDiL

New member
dodam wiecej informacji

Telewizor posiada łacznie 3 złącza Hdmi IN w tym jedno hdmi(DVI), 1 gniazdo scart EX(RGB), Component IN(audio R,L oraz Pr,Pb,Y) , Audio OUT(R,L), AV IN(audio R,L i Video) oraz 1 gniazdo digital audio OUT(optical)

Kino domowe posiada 1 złacze hdmi(out), Video OUT, Audio In(R,L) scart ext(AV) oraz digital audio IN

Dekoder 2 gniazda scart (VCR,TV), cOMPONENT(AUDIO L,R oraz Y, PB,PR) ZLACZE VIDEO

Telewizor podlaczony jest z kinem po przez kabel hdmi po przez zlacze hdmi(DVI) telewizor - hdmi(out)kino
Telewizor podlaczony jest z dekoderem po przez kabel euro - euro czyli Scart EX(RGB) telewizor - scart(VCR)dekoder

Jesli macie jakis pomysł prosze pomożcie mi,pozdrawiam
 

vienna1980

Member
Bez reklam
Kup przewód optyczny,jeżeli takiego nie posiadasz i połącz tym przewodem telewizor z gniazda digital audio out do kina domowego digital audio in.
 
Do góry