problem z dzwiekiem SAMSUNG 40''LCD (LE40M87BDX)

qq76

New member
Witam mam problem, kupilem wczoraj ten telewizor, podlaczylem:) Mam tuner telewizji kablowej brodbandh (szkocka TV) i tuner polskiej satelity C+. Niestety mam obraz ale nie ma dzwieku:( Tunery sa polaczone ze soba kablem EURO i do telewizora tez idzie EURO tylko mam maly problem w tym modelu sa 2 EUROa RGB i AV a moze powinienem kupic jakis inny kabel przyznaje ze zagubilem sie w tych zlaczach jest ich tam masa jak najlepiej podlaczyc te urzadzenia zeby uzyskac najlepszy obraz?? dziekuje za informacje
 

qq76

New member
haaaaaaaaaa

Ale ze mnie sierot trzeba bylo odwrotnie kabel podlaczyc ten z tv do tunera. No ale obraz i tak nie jest zeleta. co powinienem zrobic zeby miec najlepsza jakosc obrazu. Moze zmienic tunery poniewaz te nie maja wejsc na component ani HDV. Jeden to Ferguson a drugi to tutejszego szkockiego dostawcy ale oni podobno bezplatnie wymieniaja. Wiec zostaje tylko fergus:)
 

zimnyzimnyzimny

New member
Hmm

Chcąc mieć wiekszą rozdzielczość no niestety musiałbys kupic telewizje wysokiej rozdzielczości taką jak TV 'n' lub C+ to oczywiscie koszty comiesieczne ale rużnica jest ogromna mam osobiscie i używam warto tyle napisze ale narazie oferta jest słaba , mało kanałów w tej rozdzielczości ale poczekajmy to nowość może cos sie zmieni...
 
Do góry