Problem z BD 370.

wasylhh

New member
Bez reklam
mat74 napisał:
o ja pi...le !!!- i na to poszly dwie strony forum...:D:D:D
3 -dwa fronty i central / 2 -kanaly tylne .1 - sub ....
tak z glupoty zadalem to pytanie...- poprostu juz pomyslu nie mialem :D
a tu .... rozwiazanie problemu !- ktorego w dodatku nigdy nie bylo... ! :D

No to czemu tak pokazuje? Na BD filmach pokazuje normalnie "multichannel" a tu wymysla. Aha chcialem cie jeszcze spytac co z tym "wymuszeniem" DTS. Czy jesli np. transformersy nie maja DTS ale jak ja go ustawie w BD370 to i tak on poleci w dolby 5.1? To chyba tak jak bym np na grze ktora leci w 720p ustawil konsole tylko na 1080p, wiec bylo by to bez sensu nie?

P.S. Zaczela sie 3 trzecia strona...
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
nie da sie wymusic dts jesli nie ma takiej sciezki na plycie ! sciezka dzwiekowa moze byc albo w formie niekodowanej - pcm (dwu i wielokanalowe) kodowanej w dts (stare i nowe formaty) ,kodowane w ac-3 (dd- stare i nowe)
chyba jedyny wyjatek to kodowanie przez odtwarzacz sciezki wielokanalowej pcm do postaci dd 5.1 , gdy podlaczenie (spdif) uniemozliwia przeslanie jej w wersji oryginalnej
 

wasylhh

New member
Bez reklam
mat74 napisał:
nie da sie wymusic dts jesli nie ma takiej sciezki na plycie ! sciezka dzwiekowa moze byc albo w formie niekodowanej - pcm (dwu i wielokanalowe) kodowanej w dts (stare i nowe formaty) ,kodowane w ac-3 (dd- stare i nowe)
chyba jedyny wyjatek to kodowanie przez odtwarzacz sciezki wielokanalowej pcm do postaci dd 5.1 , gdy podlaczenie (spdif) uniemozliwia przeslanie jej w wersji oryginalnej

Czyli najlepiej nic nie kombinpwac bo jak DTS bedzie na plycie to bede mial go do wyboru w opcjach filmu?
 

adam6150

New member
mat74 napisał:
o ja pi...le !!!- i na to poszly dwie strony forum...:D:D:D
3 -dwa fronty i central / 2 -kanaly tylne .1 - sub ....
tak z glupoty zadalem to pytanie...- poprostu juz pomyslu nie mialem :D
a tu .... rozwiazanie problemu !- ktorego w dodatku nigdy nie bylo... ! :D


Dzieki, było śmiesznie !!!:D :D :D :D :D
 

hd-man

New member
BD370 zacina się odtwarzając płyty DVD-R

Witam wszystkich! "Podpinam się" pod ten wątek ponieważ mam nietypowy problem z BD370. Mianowicie gdy odtwarzam płytę DVD+R/DVD-R nagraną w stacjonarnej nagrywarce (LG DR7500) po każdej równej minucie nagrania obraz zatrzymuje się na kilkanaście sekund. Sprawdzałem to na różnych nośnikach i zawsze sytuacja jest taka sama. Płytki działają bez problemu w innych odtwarzaczach (LG, Samsung, KiSS..). Wgrywałem wszystkie softy dostępne na stronie. Fabrycznie zainstalowany był 4.055.00.24. Czy ktoś z Was miał podobny problem? Będę wdzięczny za każdą pomoc w tej sprawie.
 
Do góry