problem z 3d przez laptopa

waldi198

Member
witam
posiadam telewizor SHARP LC-60LE840E i mam podłączony pod niego laptop przez hdmi nie wiem czemu ale na 3 pobrane filmy tylko jeden mogę odpalić w 3d bo na 2 kolejnych nie chce mi podzielić obrazu na połowę czemu tak jest? czy nie każdy film da się odpalić w 3d przez laptopa?
 

waldi198

Member
Program to Powerdvd najnowszy i kabel jest w wersji 1.4 ale to raczej wykluczam bo mam obecnie 5 filmy na dysku z czego 2 chodzą mam na nich podzielony obraz na 2 i telewizor scala oba ale na 3 pozostałych filmach jest lipa odpalam film i obraz jest normalny heh
Cos mi się wydaje ze nie każdy film można odpalić bezpośrednio z laptopa ze są takie kopie pod odtwarzacz
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Można wszystkie, Ja mam to samo co Ty i każdy film w 3D mi chodzi w 3D, nie ma problemu, nawet jeśli jest pionowo lub poziomo.
 

RAF1977

Banned
Te 3d z mkv, to o dupe potłuc.
Mam nadzieje że z płyty blue ray jest lepszy efekt 3d.

Ogólnie jest z TV zadowolony, muszę tylko nad ustawieniem kolorów popracować, bo te tryby co tam są, to okropna żółtaczka.
Ale do ustawienia mam nadzieję.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Te 3d z mkv, to o dupe potłuc.
Mam nadzieje że z płyty blue ray jest lepszy efekt 3d.

Ogólnie jest z TV zadowolony, muszę tylko nad ustawieniem kolorów popracować, bo te tryby co tam są, to okropna żółtaczka.
Ale do ustawienia mam nadzieję.

Pewnei ze z plyt bluray jest lepszy efekt 3d - przynajmniej dla mnie z tego co moglem obejrzec u kumpla, a patrzac to jak ja mam oryginalne filmy 3d..
 
Do góry