problem z 3d over under (góra - dół)

zaglobaa

New member
Otóż mam taki problem z moim tv lg lw4500.

Filmy w sbs odtwarzają się bezbłędnie, natomiast ostatnio planowałem obejrzeć nasz Polski film w 3d - "Bitwa Warszawska" i tu nastąpił problem. Film jest w formacie over-under (czy jak kto woli góra dół) ponieważ obrazy jakoś źle się na siebie nakładają, obraz jest rozmazany i nie da się oglądać.

Miał ktoś może podobny problem, da się to jakoś rozwiązać bez pomocy serwisu ? (gwarancja już niestety wyszła).
 

cacumen

Member
Bez reklam
Otóż mam taki problem z moim tv lg lw4500.

Film jest w formacie over-under (czy jak kto woli góra dół) ponieważ obrazy jakoś źle się na siebie nakładają, obraz jest rozmazany i nie da się oglądać.

Miał ktoś może podobny problem, da się to jakoś rozwiązać bez pomocy serwisu ? (gwarancja już niestety wyszła).



A może to wina pliku z filmem ??
 

zaglobaa

New member
wina pliku to nie jest bo patrzyłem różne pliki i problem się powtarza, natomiast across over under niewiele mi mówi..
 

Bizon1980

Member
qrcze mam TV sharp le830e komputer podlaczony kablem hdmi 1.4 do amplitunera a z niego do TV. sygnał 3D tv rozpoznaje bezbłędnie ale filmy OU źle nakłada tak jakby nie do końca natomiast SBS chodzi idealnie.Ktoś ma pomysł jak z tego wybrnąc by dobfze wyswietlał?
Otóż mam taki problem z moim tv lg lw4500.

Filmy w sbs odtwarzają się bezbłędnie, natomiast ostatnio planowałem obejrzeć nasz Polski film w 3d - "Bitwa Warszawska" i tu nastąpił problem. Film jest w formacie over-under (czy jak kto woli góra dół) ponieważ obrazy jakoś źle się na siebie nakładają, obraz jest rozmazany i nie da się oglądać.

Miał ktoś może podobny problem, da się to jakoś rozwiązać bez pomocy serwisu ? (gwarancja już niestety wyszła).
 
Do góry