Problem z 3D na PS43D490??

kelebrion

New member
Witam. mam telewizor samsunga ps43d490 i wlaczylem kanał 3d nshow na N i mam okulary sgs-3100gb pasujace do serii D i jakos tego 3d nie widze moze mi ktos pomoc?? wlaczam na telewizorze 3d i pojawiaja mi sie 3 okienka 2D->3D, obraz podzieony na pol pionowo i obraz podzielony na pol poziomo i co mam wybrac?? okulary mi sie łacza z telewiozrem bo mi sie komunikat wyswietla na telewizorze wiec nie wiem co jest, moze mi kots powiedziec co zle robie??
 

JackS.

New member
Bez reklam
Witam. mam telewizor samsunga ps43d490 i wlaczylem kanał 3d nshow na N i mam okulary sgs-3100gb pasujace do serii D i jakos tego 3d nie widze
A co widzisz, zanim włączysz w TV funkcję 3D?

Obraz podzielony na dwie połówki pionową linią?
Jeśli tak, to O.K.

Jeśli nie, to znaczy, że włączyłeś sobie w nboxie konwersję 3D do 2D i 3D nie zobaczysz. Wejdź do menu USTAWIENIA / USTAWIENIA 3D i ustaw na AUTO.

moze mi ktos pomoc?? wlaczam na telewizorze 3d i pojawiaja mi sie 3 okienka 2D->3D, obraz podzieony na pol pionowo i obraz podzielony na pol poziomo i co mam wybrac??

Środkowy gadżet - obraz podzielony pionowo.
Po jego wybraniu na telewizorze powinien pojawić się jeden obraz (zamiast 2 połówek), ale rozmazany.

Już tylko wystarczy założyć okulary i wcisnąć na nich przycisk ON/OFF (po prawej u góry).
 
Do góry