Problem z 32" pfl7603D/12

techmaster

New member
Witam, mam problem z powyższym telewizorem. Postanowiłem podlączyć do niego PC. Potrzebny mi byl kabel DVI---HDMI, który kupiłem za 30 zł (2m).
Niestety (ku mojemu zdziwieniu i zdenerwowaniu) obraz na TV jest niestabilny.
Pulpit komputera wyświetla się na ok 1s po czym znika, znowu się pojawia i znowu znika. Pojawia się również komunikat na TV "nieobsługiwany format wizji" (lub podobnie). Czy to jest wina kabla (czytaj kupić lepszy=droższy) czy poprostu zła konfiguracja kompa. Mam Asus GF9800gtx+ i najnowsze stery.

Będę wdzięczny za każdą pomoc ;)
 

tejot

New member
mialem cos podobnego, takie jakby 'nieregularne migotanie'. U mnie byla to wina karty grafiki, pomimo, ze caly czas wczesniej i w kazdym innym przypadku (poza podlaczaniem czegokolwiek przez dvi czego nie robilem wczesniej) dzialala poprawnie i nie podejrzewalem nawet, ze moze byc uszkodzona. Wymiana rozwiazala problem.
Pozdrawiam i powodzenia!
 

tejot

New member
mialem monitor podlaczony przez zwykle D-Sub a telewizor przez DVI (i przejsciowke na HDMI). Wnioskuje wiec, ze jedno wyjscie dzialalo OK, a drugie nie. U Ciebie moze byc podobnie.
Pozdrawiam
 

tejot

New member
pokombinuj jeszcze z odswiezaniem albo rozdzielczoscia - w roznych kartach roznie to moze wygladac...
Ewentualnie moze ten przewod sproboj na inny wymienic.
 

liszaj26

New member
techmaster napisał:
Witam, mam problem z powyższym telewizorem. Postanowiłem podlączyć do niego PC. Potrzebny mi byl kabel DVI---HDMI, który kupiłem za 30 zł (2m).
Niestety (ku mojemu zdziwieniu i zdenerwowaniu) obraz na TV jest niestabilny.
Pulpit komputera wyświetla się na ok 1s po czym znika, znowu się pojawia i znowu znika. Pojawia się również komunikat na TV "nieobsługiwany format wizji" (lub podobnie). Czy to jest wina kabla (czytaj kupić lepszy=droższy) czy poprostu zła konfiguracja kompa. Mam Asus GF9800gtx+ i najnowsze stery.

Będę wdzięczny za każdą pomoc ;)


Zmień kartę graficzną i będzie wszystko wporządku, głównie karty palita 8800gt miały problem przy konfiguracji z telewizorami nowej serii Philipsa.Zmiana kabli nic nie da.
 

MacGege

New member
Czy ktoś próbował podłączać komputery Apple do modelu 7603 i czy były jakieś problemy z obrazem ????
Pytam bo muszę kupić przejściówkę z kompa do TV (mini DVI - HDMI) i nie wiem czy jest sens wywalać kasę.
 
Do góry