Problem - xbox component + onkyo 308 + tw700

mexik

New member
Mam xboxa 360 bez wyjscia hdmi i nie wiem jak podlaczyc aby onkyo przepuscil sygnal video. Dzwiek przepuszcza ale obrazu juz nie. Probowalem po componencie i po RCA ale nic w obu przypadkach tylko sygnal dziekowy jest. Myslalem ze moze kabel nalezy wymienic ale pod telewizorem RCA wszystko dziala. A tak w ogole to obraz z onkyo puszczam na projektorze tw700. Po hdmi wczesniej nie bylo problemu ale niestety konsola podala i mam teraz tylko taka bez tego wyjscia.
Dziekuje za wszytske rady z gory
 

mexik

New member
Nie mam zielonego pojecia czy konwertuje do hdmi. Wydawalo mi sie ze to po to mam wejsc tyle aby jednym potem wszystko wypuscic i aby zlikwidowac miliony niepotrzebnych przejsciowek i kabli. A wiecie czy inne maja taka opci konwewrtacji a jezeli tak to ktore?? A moze i znoim da sie cos da zrobic za wszystkie pomysly dziekuje z gory :)
 

anx239

Member
Ja mam do Onkyo 608 podpiętą konsolę PS 2 przez Component a TV otrzymuje sygnał z ampli przez HDMI i wszystko działa OK.
Nie wiem czemu w 308 miałoby to nie działać.
 

rumburak80

New member
Bez reklam
Ja mam do Onkyo 608 podpiętą konsolę PS 2 przez Component a TV otrzymuje sygnał z ampli przez HDMI i wszystko działa OK.
Nie wiem czemu w 308 miałoby to nie działać.
A z tego powodu ze niższe modele sa okrojone np 307 nie podawała dzwięku z hdmi na głosniki tylko przesyłała dalej do tv.
 
Ostatnia edycja:

mexik

New member
Jezeli ampli nie ma mozliwosci przezslania po hdmi to w takim razie jak to podlaczyc aby przesylalo bo jakos chyba musi skoro juz ma wejscie na component :) ??
ANx 239 a jak ty podlaczyles to ze Ci dziala? Jakie ustawienia masz w ampli ja probowalem wszytskiego a tak mi sie przynajmniej wydaje.
 

Zikkon

New member
TX-SR308 raczej nie ma konwersji Component do HDMI, więc jeżeli nie masz do projektora pociągniętego kabla Component, a chcesz na nim oglądać, to jedyne wyjście to albo wymienić ampli na taki z konwersją do HDMI, albo wymienić konsolę na taką z wyjściem HDMI.

anx ma już ampli z konwersją, więc on nie ma takiego problemu, a Twój ampli wypuszcza obraz z wejść COMPONENT na swoim wyjściu COMPONENT.
 
Ostatnia edycja:

mexik

New member
Wielkie dzieki za pomoc w namierzeniu przyczyny. ten projektor jest dla mnie super a czy onkyo 508 posiada taka opcje czy tyko 608??
 
Do góry