Problem samsung es6100

rafaellok84

New member
witam zakupilem wczoraj tv samsung ue 40 es6100 mam problem z przegladarka po jakims czasie na youtube minuta dwie zalezy wyskakuje komunikat "ostatnia sesja przegladarki zakonczyla sie z powodu braku pamieci lub innego powodu..." jest to generalnie uciazliwe nie da sie nic obejrzec.

Kolejnym problemem jest ze do tv zakupilem klawiature logitech k400 tv ja wykrywa i dziala bez problemu jednakze gdy wpisuje adres www i daje enter przegladarka przechodzi na adres ale gdy wpisuje posta facebooku czy gdzie kolwiek i daje enter to nie dziala pokazuje sie na ekranie pomocna klawiatura ktora jest uciazliwa. Mało tego gdy z pomocnej klawiatury na ekranie wpisuje i daje ok czyli enter to nie potwierdza. Nie wiem czego to jest wina i jak rozwiazac problem. Narazie tylko te dwa problemy znalazlem od kupna tv moze ktos wie jak z tym sie uporac?
 
Ostatnia edycja:

Kajowoodzu

New member
witam zakupilem wczoraj tv samsung ue 40 es6100 mam problem z przegladarka po jakims czasie na youtube minuta dwie zalezy wyskakuje komunikat "ostatnia sesja przegladarki zakonczyla sie z powodu braku pamieci lub innego powodu..." jest to generalnie uciazliwe nie da sie nic obejrzec.?


Mam ten sam problem i dalej nie wiem jak go rozwiązać. Bardzo bym był wdzięczny jak ktoś by to opisał : ) z góry bardzo dziękuje :)
 

marcinsu

New member
1. Proponuje aktualizacje oprogramowania do 1031.
2. Pobrać z SamsungApps aplikacje YouTube i tam oglądać filmy.
3. Nie spodziewać się że przeglądarka będzie działać poprawnie, to nie jest jakieś cudo (prawdopodobnie nie radzi sobie za dobrze z javascript).
 
Do góry