Problem - prośba o pomoc w podłączeniu ...

kstn

New member
Witam,

Sprawa wygląda tak że chciałbym mieć dźwięk 5:1 przy oglądaniu filmów, i teraz tak:

Filmy oglądam na WDTV Live HD Media player. Posiada on wyjście optyczne do dźwięku cyfrowego - i tu moje pytanie - posiadam głośniki komputerowe 5:1 Creative i chciałbym kupić "COŚ" do czego mógłbym podłączyć owe głośniki jak i przez kabel optyczny pociągnąć dzwięk z WDTV Live. Czym jest to "COŚ"? I jaki jest tego koszt?

Pozdrawiam, kstn
 

cezary69

New member
Bez reklam
Większość zewnętrznych kart dźwiękowych jest pod usb i wymaga sterowników także bez kompa nie będzie działać. Zamiast kombinować może warto poszukać niedużego amplitunera?
 

kstn

New member
Poleć mi jakiś z wejściem optycznym jeśli możesz, bo ja nie znam się na tym wcale.

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk
 

kstn

New member
Ostatnia edycja:

cezary69

New member
Bez reklam
Myślę że 200PLN mógłbym przeznaczyć na całą sprawę. Ten amplituner który podałeś napewno obsłużył by mi dźwięk z WDTV? Jedyne czego oczekuje to dźwięk 5:1 bo oglądając filmy FullHD ważące po 20GB z dźwiękiem 1klasy marnuje ich potencjał na słuchaniu dźwięku z mojego philipsa..

Ten akurat ma to co chcesz, a nawet więcej bo obsługuje format dts i ma wejście optyczne :) ale można poszukać innych jest używek sporo i do 200,- dogadasz się z kimś :) Może nawet na tym forum ktoś ma na zbyciu.
 

kstn

New member
Ten akurat ma to co chcesz, a nawet więcej bo obsługuje format dts i ma wejście optyczne :) ale można poszukać innych jest używek sporo i do 200,- dogadasz się z kimś :) Może nawet na tym forum ktoś ma na zbyciu.

Dzięki wielkie cezary69, dużo mi pomogłeś. Jakby była możliwość to postawiłbym piwo! :) Spróbuję zlicytować w normalnej cenie ten który mi podałeś, a jeśli się nie uda to już przynajmniej wiem czego mam szukać. Dzięki!
 

cezary69

New member
Bez reklam
Nie ma sprawy :) od tego jest forum... Tylko pozostaje jeszcze jedna rzecz. Pytałem się wcześniej jaki to zestaw 5.1 bo przeważnie jest tak, że sub jest zintegrowany ze wzmacniaczem tego zestawu i ciężko jest takie coś podłączyć. Pozostałe głośniki podłączysz bez problemu, a z subem może być kłopocik. Trudno powiedzieć jak nie wiadomo co to za model i jakie wyjścia, wejścia ma.
 
Do góry