Problem LG 42LH5000

vivere

New member
Witam.
To może ja się podłącze do tematu.
Mianowicie, mam taki problem posiadam właśnie LG 42LH5000 i stało sie coś zupełnie dla mnie niezrozumiałego. Zakupiłem zestaw telewizji na kartę TNK zainstalowałem podłączyłem za pomocą EURO tuner to tv i wszystko działa jak należy ... oprócz anteny siatkowej (a raczej programów z anteny siatkowej). Przed podłączeniem tunera TNK wszystko było ok jednak od czasu kiedy podłączyłem tuner na kartę programy przestały odbierać, nie można ich nawet znalesc "na" tv.
Czy może mi ktoś wytłumaczyć co mogło się stać? Sprawdzałem i zarabiałem od nowa kabel antenowy i nic, a antena siatkowa potrzebna mi jest ponieważ na TNK nie ma Polsatu.
Z góry dziękuję za odpowiedz.
 

LUPO78

Banned
podłączenie tunera czy innego gadżetu do tv przez euro,hdmi czy też inne złącze nie powinno kolidować z anteną,sprawdź antenę itd aż do samej wtyczki antenowej w tv-chyba że mógł sam tv wyciągnąć kopyta,a tak apropo sprawdzałeś inny tv pod tą konkretną anteną?
 

vivere

New member
Jak odłączę tuner TNK też nic nie ma. A wtyczki i antene sprawdzałem bo podpinałem to laptopa i ten bez problemu znalazł mi kanały. Już cho...ra mnie bierze bo TNK działa a zwykła siatkówka nie. TV jest nowy nic nie było szarpane przy wtyku w tv więc wykluczam jakąś mechaniczną usterkę.
 
Do góry