Prezent. Odtwarzacz multimedialny

blacksilk

New member
Witam szanownych użytkowników.
W odtwarzaczu EGreat EG-M34A, zastosowano pasywne chłodzenie, cenie sobie cisze. Co sadzicie Państwo o EGreat EG-M34A. Czy warto zainwestować w niego 650 zł? Wspomnę tez, ze zamierzam kupić do niego dysk o pojemności co najmniej 500gb. I tu rodzi się następne pytanie. Jaki P zaproponowalibyście mi dysk? Wyglądem najlepiej pasowałby dysk zewnętrzny USB, ale co z jego fukncjonalnoscią? Czy transfer przesyłu danych jest taki sam jak w przypadku zwykłego SATA ? Nie wiem tez czym się różnią dyski 1,8 2,5 3,5? Tylko wielkościa? Podam linki do odtwarzacza. Chciałbym się zmieścić w 1000 zl. Może lepszy byłby wybór Odtwarzacz IcyBox MP309HW z z dyskiem 3.5" SATA 640GB WD Green za 1019 zl. Cena z humanmedia.pl/ceny

Brałem pod uwagę także Asus O!Play i Xtreamera. W pierwszym przypadku odtwarzacz nie odczytuje polskich fontów?(czytałem recenzje na jednym z serwisów sprzętowych.) W drugim jak wszyscy wiemy znajduje się nieznośny wentylator. (Widziałem jednak na niektórych stronach, iż ma się pojawić Xtreamer z pasywnym chłodzeniem, tylko kiedy?). Wiem, że można kupić takowe chłodzenie, jednakże trzeba zamontować indywidualnie, co oznacza utratę gwarancji, więc ta opcja odpada.


Odtwarzacz:
itsklep.pl/product-pol-519-ODTWARZACZ-EGreat-EG-M34A
HDD:
itsklep.pl/product-pol-30-HDD-SAMSUNG-1TB-HE103UJ-7200-SATAII-32MBCACH-.html
itsklep.pl/product-pol-128-HDD-SAMSUNG-1TB-3-5-HX-DU010EB-A62-32MB-ZEW-.html
itsklep.pl/product-pol-159-HDD-SAMSUNG-500GB-HM500JI-2-5-SATA-3-lata-.html

Bardzo prosze o o jakakolwiek pomoc. To ma być prezent na gwiazdke dla mojego brata.
Pozdrawiam
 
Do góry