prezencik dla meza :)

viola

New member
jestem juz zdecydowana na ten model ale gdzie go kupic obdzwoniłam juz chyba wszystkie sklepy i nie ma:( moze ktos wie gdzie jest dostepny
 

KosteK_

New member
Niestety mam ten sam problem, napaliłem się na niego ale nie ma nigdzie a przewidywany czas w którym to ma się ukazać na internetowych "półkach" to koniec stycznia 2008 roku.

Natomiast mam 1 szt. w swojej miejscowości w EURO AGD RTV tyle tylko, ze to model z wystawy, ostatnia sztuka w dodatku w dość dużej cenie a mianowicie 4,5k, pytanie czy warto wydać na niego tyle kasy? Bo gdy był w oklicy 3,5-4k to bym się nie zastanawiał. Myślicie ze warto przepłacić 0,5k ale mieć przyzwoity tv do domowego zacisza?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wejdź jutro na gg - 2868228 sprawdzę.
Ale ja w tym tumulcie informacji wybrałbym Panasonica 37 " lub Panasonica 42" . I myślę że mąż wart jest tej niewielkiej dopłaty.
I radość rozpierać go będzie z dumy że to małżonka mu wybrała dobry sprzęt
:blagam::blagam::blagam::blagam:
 

viola

New member
witam ponownie
słyszałam ze te plazmy beda dostepne po 18 stycznia wiedz gdzie mozna teraz ja kupic najtaniej i bez problemow
lub 42 pc51
nie udało mi sie zrobic prezentu mezowi ale z nim porozmawiałam i razem podjelismy decyzje ze to bedzie pt81 lub pc51
tylko gdzie je kupic
pozdrawiam
 
Do góry