Prawie jak IcyBox...

dxfm

New member
Szukam urządzenia, które nagrany przez nie materiał (np. z TV) będzie udostępniał w sieci LAN. Gdyby IcyBox MP3010HW to robił, to jego pozostałe parametry mi odpowiadają (wraz z ceną ~500-600zł). Nie wymagam mkv/h.264. Główne zastosowanie to odtwarzanie bajek dla dzieci i nagrywanie programów, które potem chcę oglądnąć na komputerze znajdującym się w innym pokoju - przez sieć.
Czy nagrany materiał przez IcyBox można jakoś kopiować na partycję z danymi dostępnymi w sieci?
Jak dla mnie format dysku mógłby być dowolny, choćby ext2. Przez USB nie mam zamiaru go podłączać. Może jest jakiś alternatywny soft?
DXFM
 
dxfm napisał:
Szukam urządzenia, które nagrany przez nie materiał (np. z TV) będzie udostępniał w sieci LAN. Gdyby IcyBox MP3010HW to robił, to jego pozostałe parametry mi odpowiadają (wraz z ceną ~500-600zł). Nie wymagam mkv/h.264. Główne zastosowanie to odtwarzanie bajek dla dzieci i nagrywanie programów, które potem chcę oglądnąć na komputerze znajdującym się w innym pokoju - przez sieć.


Proponuję rozważyć najnowszy TVix6600N z zainstalowanym tunerem DVB-T. Pliki są kompresowane H 264 i zajmują mało miejsca oczywiście można je odczytać i udostępniać w sieci LAN lub wifi n. jest to najnosze rozwiązanie i mim zdaniem na dzisiaj najlepsze.
 
Do góry