Powstrzymajcie mnie ;)

TomekOp

Member
Wiesz, ja podchodzę do tematu audio "zdroworozsądkowo", jeśli TomekOp, przechodzi z KD na stereo to K2 w "wartościach bezwzględnych" będzie dobrym krokiem do przodu jak kupi go sobie w UK za 400 funtów. Ty masz swoją wizję dźwięku i może dlatego K2 Ci nie podpasował, a może z tymi Spendorami i Harbethami jest coś nie tak ? :).
Najgorzej jest jak ktoś zamiast dobrać sprzęt do swoich preferencji siedzi na forach i gania miesiącami po salonach poszukując "świętego Grala", także absolutnie odradzałbym ten ogrom zabawy, szkoda czasu. Doskonale podsumował to JanVid w swoim poście...
pozdrawiam

Dzięki, myśle podobnie. W poniedziałek będę w ocenarium w Edim, jak sie uda podjechać do sklepu i bedzie na stanie to biorę ten wzmacniacz najpierw :grin:.

Z mim doświadczeniem odsłuchowym każdy odsłuch będzie bez sensu :)
Kładę nacisk na to jakie nagrody miał w jakim przedziale cenowym, jakie flaki w środku, w jakim kraju składany, ile lat gwarancji i jeśli nadal po tylu latach jest sprzedawany za w sumie marne 400 funa to nie ma co sie zastanawiać...
 
Ostatnia edycja:

TomekOp

Member
Dzięki, myśle podobnie. W poniedziałek będę w ocenarium w Edim, jak sie uda podjechać do sklepu i bedzie na stanie to biorę ten wzmacniacz najpierw :grin:.

Z mim doświadczeniem odsłuchowym każdy odsłuch będzie bez sensu :)
Kładę nacisk na to jakie nagrody miał w jakim przedziale cenowym, jakie flaki w środku, w jakim kraju składany, ile lat gwarancji i jeśli nadal po tylu latach jest sprzedawany za w sumie marne 400 funa to nie ma co sie zastanawiać...

EEe lipa z tą ceną, za późno już. Teraz na na ebayu można kupić za 100 więcej :wink:.

Za to stwierdziłem ze jak kupuje się wzmacniacz tego typu bez regulacji tonów i takie tam, lepiej kupić najpierw wzmacniacz, potem w zaleznosci jak to gra z kolumnami dokupić odpowiedni CD-ek.
Wcześniej nie brałem tego pod uwagę. Więc nadal bez wzmacniacza... ale to kwestia czasu :) Pozdrawiam.

NO I KUPILEM !
nie za taka fajną cenę dorzucilem jeszzcze trochę ale już kupiony :) Swoja droga taki mały HI END za nie tak wielkie pieniądze :)
Czekam teraz z niecierpliwościa, aż przyślą, albo i nie :wink:. I nikt mnie nie powstrzymał... okaze sie czy dobrze się stało...
 
Ostatnia edycja:
Do góry