Potrzebny nowy telewizor, proszę o pomoc.

mobok

New member
Witam. Zwracam się do ekspertów, doświadczonych kino-maniaków z pytaniami dot. zakupu nowego telewizora. Pochodziłem po sklepach w okolicy i mam gazetki. Więc tak, mieszkam w bloku, telewizor będzie w dużym pokoju. Odległość kanapy od telewizora to 3-3,5 metra. Zapoznałem się trochę z wiedzą o telewizorach na stronie:
jak-wybrac-telewizor.wieszwszystko.com/
I z gazetek wydają się dobre tak:
Panasonic:
TX-L32S20
TX-P42S20

Samsung:
LE 32C650
UE 37C5000
LE 40C650

Sony (tu już w ogóle nie wiem co lepsze):
KDL-40EX710/700
KDL-32BX400/EX402
KDL-32EX500

LG:
LE5300 (42")
LE5500 (do wyboru 37", 42", 47")


No i tak z innej półki porównajcie jeszcze Sharp LE810E, bo kolega mówi że dobry.
Mam jeszcze gazetkę z neonet, której nie przefiltrowałem. Wejdźcie na neonet.pl i możecie mi stąd też polecić telewizor, ponieważ ten sklep jest u mnie w mieście.
Chciałbym kupić telewizor jutro, więc nie odsyłajcie do innych tematów, potrzebne plusy, minusy, rady, porady i wasz faworyt wśród tych TV i proszę napisać dlaczego.
Samemu mi się trudno zdecydować. Musi być FullHD i musi być przyszłościowy, żebym za 2 lata nie powiedział, że nie mogę czegoś podpiąć.

Z góry dziękuję, pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Soryu

New member
Bez reklam
skoro przyszlosciowy to: jak najwiekszy ekran, jak najwieksza rodzielczosc (fullhd), jak najmniej prądo-zżerający (lcd). i w sumie o to chodzi, bo nie ma co kierowac sie firmami: lg, sony, panasonic, samsung - i tak biora elektronike z tego samego zrodla(el).
 

pkomp

New member
SprzętWszystko związane z HDTV oprócz wszelkiego rodzaju wyświetlaczy. Za umieszczanie wątków o LCD, plasmach itp, z miejsca będą bany! Odpowiednie działy znajdują się w kat. VIDEO!
 
Do góry