Potrzeba dobra rada

rees

Member
Witam wszystkich forumowiczow. To moj pierwszy post na tym forum.
Chcialbym prosic o drobna rade dotyczaca wyboru LCD TV.
Otoz planuje kupic na dniach panel LCD ktory w miare komfortowo pozwoli mi grac i ogladac filmy w wyzszej rozdzielczosci czyli HD.
Jako ze niedlugo (po premerze) nabede Xboxa 360, ktory obsluguje 720p , docelowo LCD bedzie wlasnie obslugiwal sygnal z konsoli po componencie.
Przejrzalem forum, poogladalem modele w sklepach i tak naprawde podobaja mi sie dwa modele w moim zasiegu finanoswym (do 5 000 zl max). Sa to Samsungi: LE32T51B i LE32R31. Ktory lepszy? Wiem ze jeden ma HDMI a drugi DVi , a jak juz mowilem grunt ze jest component:)
Czy sa to dobre TV? Z gory dziekuje za porade. A moze cos w tym przedziale cenowym jest lepszego niz te samsungi? Przyznam ze z zgroza czytalem perypetie Korkodyla z jego felernymi TV.
pzodraiwam i dziekuje,
rees
 

korkodyl

New member
rees napisał:
Czy sa to dobre TV? Z gory dziekuje za porade. A moze cos w tym przedziale cenowym jest lepszego niz te samsungi? Przyznam ze z zgroza czytalem perypetie Korkodyla z jego felernymi TV.
pzodraiwam i dziekuje,
rees

Teraz po powrocie z serwisu jest OK
Pieknie odbiera
Moze jednak mam takiego pecha ze tak trafilem :?
Ale jak znowu cos padnie to kiba "sfiksuje" ;)
Do X'a 360 ten TV bedzie REWELACYJNY - jestem pewien - stary X po komponencie to bajka!
Jesli jednak sie boisz to jest duzo TV ktore sa ekstra do 720p po komponencie.
A seria "T" jest kiła!
Moze chociaz pomysl o R41.
 

rees

Member
no wlasnie juz sam Xbox ktorego mam wyglada oblednie u kolegi po componencie w 720p (XBMC w 1080i ...) . Ale wiadomo: trzeba sie przesiasc na nowego Xa i zeby byla to sensowna przesiadka to trzeba jednak miec panel kotry obsluzy 720p.
Czemu uwazasz ze seria "T" to shit? Mozesz to podeprzec jakimis testami (english jak najbardziej) , opisami, komentarzami?
Rozumiem ze w tej chwili najlepszym wyborem jest dla mnnie R31?
 

korkodyl

New member
rees napisał:
no wlasnie juz sam Xbox ktorego mam wyglada oblednie u kolegi po componencie w 720p (XBMC w 1080i ...) . Ale wiadomo: trzeba sie przesiasc na nowego Xa i zeby byla to sensowna przesiadka to trzeba jednak miec panel kotry obsluzy 720p.
Czemu uwazasz ze seria "T" to shit? Mozesz to podeprzec jakimis testami (english jak najbardziej) , opisami, komentarzami?
Rozumiem ze w tej chwili najlepszym wyborem jest dla mnnie R31?

Moge to podeprzec wlasnymi oczami... ;)
Smugi po kablowce zabojcze!
Nawet z DVD byly :shock:
Co ciekawe niektorzy twierdza ze na nim jest lepszy obraz niz na innych, drozszych modelach :shock:
Dokladnie poczytaj opinie nawet tu na forum bylo troche o nim.
Mogloby sie okazac ze bedzie smuzyl po komponencie i granie bedzie do kitu.
Najlepiej idz do najblizszego sklepu (ja mam juz taka obsesje - zawsze jak jestem w REAL'u to MM zaliczam) i sam zobacz bo moze byc tak ze Tobie bedzie odpowiadal - dla mnie to lipa na maxa
R31 o niebo lepszy niz seria "T" ale lepiej R41
Takie moje zdanie...
 

Wegorz

New member
Zdjęcia z instalacji Pioneera

No właśnie: czy ktoś może podzielić się wrażeniami z porównania serii T, R i M? Bo kurde 32" T kosztuje w MM 4000 pln a R i M pod 6000... Nie rozumiem tego.
Węgorz
 
Do góry