Poszukuję TV 65"

yahh

New member
Witam
Poszukuje LCDeka 65" wymyśliłem sobie Sony Bravia KD-65XG9505, ale nie mogę znaleźć :(
Budżet do ok 5000+ (plus niewielki :)) Oglądam głównie filmy, telewizor jest włączony ok 5 godzin dziennie :krol: . Siedzę ok 3metrów od tv, ale zdarza się także dwa razy dalej. Z tegp co się orientuję polecacie także 65XF9005, ale piszą także, że starszy procek, że muli na androidzie o tym cloudingu ...ehhhh zgłupiałem, nie trzeba było tego wszystkiego czytać tylko pójść i kupić pierwszy lepszy za 3k :-D a teraz się naczytałem i chcę najlepszy. Pomocy rebiata
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Poczekaj spoakojnie miesiąc i kupisz nowy SONY 65XH9005 z 2020 roku. Jak Ci się spieszy to kupisz jeszcze 65XG9505
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej masz extra modele :
- TCL 65X815 w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj maila to CI wyślę cały program.
- LG 65Nan0 903 w programie
- TCL 65C815 w programie
- LG 65Nano 863 w programie
- Philips 65PUS 9435 w programie
- LG 65UK 7750 w programie
- Sony 65XF9005
 

yahh

New member
Dzięki za podpowiedzi, kupiłem Sony 65XF9005, teraz mam następny "problem". Mam stary amplituner, yamaha HTR 6030 i chciałbym podłączyć pod niego telewizor, nie mam na razie kasiurki na jakiegoś soundbara czy cuś. W załączniku fota z tyłem amplitunera. Podpowiedzcie ludziska jakim kablem podłączyć ten tv żeby mi przez głośniki leciało :bober:. Sygnał do telewizora mam z satelity z polsatu, w tym dekoderze mam jedno HDMI i jedno eurozłacze. Da się to w ogóle jakoś opanować???
 

Attachments

  • 20200621_181557.jpg
    20200621_181557.jpg
    702,1 KB · Wyś: 30

yahh

New member
A na amplitunerze gdzie mam wpiąć i jakim kablem??? W tym wzmacniaczu mam optyczne wejście w Telewizorze z tego co czytałem też jest, zadziałało by to?
A może konwerter HDMI do coaxial

 
Ostatnia edycja:

yahh

New member
Dopiero jutro mi przywiozą [emoji3][emoji3][emoji3]. Ale jak siebie znam to na pewno będę zadowolony. Piszą, że jest git a ja nie jestem wymagający, nie widzę większości minusów które widzą inni [emoji16] za tą kasę to najdroższy telewizor jaki miałem na pewno będzie super
 

yahh

New member
Ok, mam powiesiłem jest super!!!!
Jeszcze pytanie mam cyfrowy Polsat i dekoder stary jak świat Mini HD 2000 :grin:Czy jest możliwość sterowania wszystkimi funkcjami telewizora i w dodatku tym Polsatem podłączonym przez hdmi z pilota SONy dołączonego do tv. Jeśli mój dekoder do stare "G" to zakupię nowy, czy może jakąś kartę rozszerzeń do TV? Telewizor włączam i wyłączam pilotem od polsatu bo jak startuję pilotem od sonego to nie włącza się tuner polsatu :-(:confused:
co zrobić??????????
 

Lechu1956

New member
Z posiadanego dekodera wynika,że jesteś wieloletnim klientem CP. Idź do operatora i poproś ich o moduł cam jako multiroom. Dla takich klientów powinni udostępnić za darmo lub na próbę z możliwością zwrotu. Nie jesteś wymagający, więc ta forma odbioru powinna Ciebie zadowolić. Jeden pilot i własna lista kanałów.
 
Do góry