Poszukuję polskich instrukcji do Onkyo TX SR 606/DV SP 406

bandzlor

New member
Szczerze mówiąc to nie wiem po co wam wszystkim ta instrukcja :) Przecież tam jest wszystko czarne na białym, mam ang instrukcje i szczerze mówiąc to otworzyłem ja tylko po to żeby ja przejrzeć. No ale jak już ona jest tak naprawdę potrzebna to moglibyście przejrzeć forum Gucio50 pisał parę dni temu i znalazł ta instrukcje po polsku na necie, może nie w najlepszej jakości ale jest...
http://instrukcje.elektroda.pl/index.php?d_start=0
 

such18

New member
Mam Inst Do 406 I 518 Onkyo

posiadam polską inst. do ONKYO DV-SP406 i HT-R518 JESLI KTOŚ POTRZEBUJE CHĘTNIE SIĘ PODZIELE.
 

aszlam

New member
Shagohad napisał:
Posiadam taka instrukcje, nawet juz zeskanowana :), bo juz pomoglem jednej osobie. Kto jest potrzebujący, nich pisze do mnie.
Witam.Potrzebuję polskiej instrukcji do DV-SP 406,jeżeli możesz mi ją podesłać byłbym bardzo wdzięczny.Mój adres:zdojnikowski@wp.pl.Z góry serdecznie dziękuję.Pozdrawiam.
 

aszlam

New member
such18 napisał:
posiadam polską inst. do ONKYO DV-SP406 i HT-R518 JESLI KTOŚ POTRZEBUJE CHĘTNIE SIĘ PODZIELE.
Witam.Czy mógłbyś przesłać mi tą instrukcję do DV-SP406?byłbym bardzo wdzięczny.Pozdrawiam.zdojnikowski@wp.pl
 

Horanin

New member
Witam. Dołączę się do wołania o instrukcje PL. Widziałem, że kilku użytkowników forum posiada Pioneer'a SC-LX71, kupiłem taki odtwarzacz za granicą i... można liczyć na ewentualne ksero, scan polskiej instrukcji ? Oczywiście, poniosę koszta jeśli trzeba. horanin@master.pl
 
Do góry