Posiadacze PUS7956, pomóżcie!

mcrjoker

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szanowni,

Kilka dni temu zakupiłem telewizor 50PUS7956/12.
Nówka sztuka prosto z salonu. Strasznie zamula, po wciśnięciu przycisku ambilight na pilocie czeka się 5 sekund, aż menu się otworzy (a otwiera się też w 'zwolnionym tempie'). Podczas wpisywania czegoś jeśli klikam na pilocie za szybko, nie przeskakuje o ilość pól odpowiadającą ilości kliknięć. Ogólnie wszelkie reakcje na pilot są mocno opóźnione. Zdarza mu się też czasami przyciąć podczas odtwarzania filmów (to nie wina łącza).

Kolega ma starszy model Philipsa z ambilight i nie ma takich problemów. Nawet mój dwuletni Mi Box, który jest przecie tylko chińskim wytworem, działa sprawniej i bardziej responsywnie podpięty pod starą plazmę niż nowy telewizor i nie ma żadnych z opisanych powyżej problemów.

Urządzenie ma najnowszy soft, wszelkie aktualizacje zostały przeprowadzone (także aplikacji).
Przedstawiam problem na filmie, przy odpowiedniej głośności słychać kliknięcia pilota — można określić, jak długo zajmuje, zanim TV zareaguje...

Nie wiem, czy „ten typ tak ma” i szukać sobie innego modelu, czy może jest to ewidentna wada tej sztuki i warto wymienić ją w sklepie na inną?

https://youtu.be/9yvceo4AyH8
 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szczerze mówiąc, miałem ten model na uwadze, tyle że większy i ostatecznie zmieniłem plany na serię PUS85x6. Nigdy nie miałem do czynienia z Philipsem a na swój dopiero czekam, więc nie pomogę. Mam nadzieję, że mój nie będzie tak przymulał bo dobrze mnie wystraszyłeś.
Łącze się w bólu i życzę powodzenia.
Daj znać, czy coś się poprawiło. Może TV jakoś się "ułoży".

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz na PW - dostaniesz kontakt do kolegi.
Modele me przed sobą i sprawdzi dwie czy trzy sztuki w serii i Ci zda raport , czy wina serii , Twojego egzemplarza czy sprawa podłączeń.
WG mnie coś źle masz skonfigurowane.
 
Do góry