Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

mat74

Well-known member
Bez reklam
Dziwne ,że w pierwszym przypadku twój link prowadzi gdzie indziej ,niż ten w oryginalnym moim poście ?!

Drugie są takie same.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dziwne ,że w pierwszym przypadku twój link prowadzi gdzie indziej ,niż ten w oryginalnym moim poście ?!
Ten (drugi) prowadzi gdzie indziej ?
Klikam zielony przycisk i download zip ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
aktualna wersja dodatku Javy to 1.22
A jak go zaktualizować ?
Screenshot_20230806_212248_Kodi.png


U tego,wspomnianego wcześniej gościa,śmiga to dużo szybciej :
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
...w tych okienkach po prawej,lecą filmiki.

Także przydałoby się to jeszcze przyspieszyć,ogarnąć m2tsy i rary... ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Gdzie tam się ustawiało,aby plik z chmury RD,pobrać na zewnętrzny dysk podpięty pod Shielda ?
Zassało mi kawałek do wewnętrznej pamięci (Fen/Downloads/Downloads premium files) i aby to usunąć,musiałem szukać w ustawieniach Kodi - "zezwalaj na zmianę nazwy i kasowanie plików" bo nie można było zrobić tego normalnie :grin:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No właśnie zastanawiałem się,czy szukać tego w Fen,czy w ustawieniach Kodi...
Znalazłem w Fen,chociaż wybranie dysku,też nie było normalne :mrgreen:
Teraz otwiera się to 3x szybciej,niż z chmury ;)
Screenshot-20230812-205032-Kodi.png


P.S.
Tamten wcześniejszy obraz płyty ze Strażnikami,jakoś się odmulił i menu już nie przycina z chmury.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Czy też macie ostatnio problemy z NapiProjekt Katalog i NapiProjekt? Coraz częściej bywa tak, że wyszukiwanie trwa bardzo długo i kończy się komunikatem "search error". Sprawdzałem w niedzielę 20 sierpnia wieczorem na trzech różnych urządzeniach (Kodi 20.2 i Kodinerds 20, materiały odtwarzane w FEN z Real Debrid i All Debrid) i wszędzie to samo, więc raczej nie jest kwestia konfiguracji. Ktoś ma jakiś pomysł na zmianę sytuacji?
 
Do góry