Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

deusexe

Member
No spoko, ale cena ponad 2k to mnie odstrasza za chińczyka. To już lepiej nvidię shielda... I nie wiadomo czy też po czasie nie padnie HDMI-CEC
 

tomwega

Member
Nie odtworzysz pełnego blueray menu iso.
I niech mi tu ktoś nie pisze,że przez kodi można.
Bo to nie o to chodzi.
MusiC chyba nie zrozumiałeś mojego posta o różnicy w wyglądzie.
Bo dopłacać prawie 2 k do zidoo x20 a prakyycznie sprzętowo to to samo co x9s.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

piobart

New member
Box czy coś do Netflixa

Temat trochę z ciekawości, co najlepiej nadaje się do oglądania Neflixa w możliwie najlepszej jakości audio i video? To co mam w TV LG działa, ale dźwięk tylko w DD.

Czy jest jakiś Android Box czy coś podobnego co obsługuje Netflixa w DolbyDigital+ i Dolby Atmos ? Obraz w 4K (obecnie i tak TV w full HD)

Wiem, że np Xbox One obsługuje to wszystko, ale czy może jest coś tańszego? Jakiś Android Box?

Obecnie sprzęt to TV LG 50LF652V , Amplituner Pioneer VSX-920K z głośnikami 7.1.

Każdy box ma Netflixa, ale nie każdy obsługuje lepszy dźwięk.

Ma ktoś coś takiego i może polecić?

Pozdrawiam
Piotr
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Nie ma nic taniego z atmosem tylko shield tv 2019, apple tv 4k i wypomniana konsola i kilka odtwarzaczy blu-ray.
 

kerm85

New member
"The Fire TV Stick 4K, as it's called, includes support for 4K streaming, Dolby Vision HDR, HDR10, HDR10+, and Dolby Atmos surround sound, as well as faster internals and an overhauled remote."
 

kerm85

New member
Może mam małe doświadczenie w tej sprawie, ale dla mnie to albo coś obsługuje standard i ma wykupione lic. albo nie.
Po 30sek przy użyciu google:
"Netflix is available in Dolby Vision and HDR on the Amazon Fire TV 4K stick. To stream in Dolby Vision or HDR, you will need:

A smart TV that supports either Dolby Vision or HDR10 and Netflix, connected to your device via an HDMI port that supports HDCP 2.2 or later (usually the HDMI 1 port).

A plan that supports streaming in Ultra HD. You can check which plan you’re currently on at netflix.com/ChangePlan.

A steady internet connection speed of 25 megabits per second or higher.

Streaming quality set to High. More information about video quality settings can be found in our playback settings article.

"
 

kerm85

New member
A tak masz racje przeoczyłem to. Z da też kiedyś miałem problem, tylko nie w firestick. Na forum amazona, piszą że są problemy z da w aplikacji netflixa za to w prime działa dobrze. Na pw podeśle ci link.
 

Krakoos

New member
Hej. Wypadłem całkiem z obiegu, posiadam obecnie starego Asusa O!Play i zaczyna mnie irytować brak wielu funkcji. Nie mam wielkich wymagań, ale chciałbym móc obejrzeć filmy 4K z pena, bez problemów z różnym formatem dźwięku, coś co odtworzy zewnętrzne napisy w podstawowym formacie, chciałbym spróbować kodi itp., zdecydowanie z dużym niezależnym wsparciem, z którego mój obecny Asus słynął. Co byście polecali? Zaczynam wałkować temat i widzę, że Xiaomi 4K jest wszędzie polecane. Czy spełniałoby moje warunki, czy może coś innego?

Dzięki z góry.
 
Ostatnia edycja:

Misiekk67

Klub HDTV.com.pl
VIP
Potrzebuję recorder do netu i dvbt, który będzie miał wszystkie funkcje nboxa 4K: nagrywanie, odtwarzanie, cofanie itd..
Telewizor LG 55SM9800. Budżet - bez ograniczeń.
Co polecacie ?
 
Do góry