Poradnik jak zmienić źródło dźwięku w karcie Realtek

Czy porada mi pomogła?


  • Total voters
    0

robert514

New member
Poradnik zmiany źródła dźwięku w karcie Realtek.

Wchodzimy w panel sterowania



Wchodzimy we właściwości karty dźwiękowej



Wchodzimy w Digital Output



Ustaw to urządzenie jako domyślne, możemy jeszcze ustawić sobie efekty i formaty



Po zakończeniu używania aby wrócić do głośników wewnętrznych musimy wejść w Głośniki i zaznaczyć Ustaw to urządzenie jako domyślne.
 

robert514

New member
robert514 napisał:
Poradnik zmiany źródła dźwięku w karcie Realtek.

Wchodzimy w panel sterowania



Wchodzimy we właściwości karty dźwiękowej



Wchodzimy w Digital Output



Ustaw to urządzenie jako domyślne, możemy jeszcze ustawić sobie efekty i formaty



Po zakończeniu używania aby wrócić do głośników wewnętrznych musimy wejść w Głośniki i zaznaczyć Ustaw to urządzenie jako domyślne.

PS
Proszę o wypełnianie ankiety:smile:
 

slupek

Member
Każdy z nas może mieć inny system, i inną kartę dźwiękową.

U mnie w Win7 64bit na lapku Sony jak wpinam kabel HDMI, sprzęt automatycznie przełącza dźwięk na HDMI, należy jednak trochę odczekać zanim on się pojawi na ampli lub TV - chodzi chyba o zabezpieczenia HDCP.

Tu: http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=45783 skierowałeś kolegę na swój poradnik, ale to już zupełnie nieporozumienie ;) on nie ma obrazu.

Jak dla mnie przydatność tego poradnika jest żadna - należy i tak rozważać każdy przypadek indywidualnie.
 

robert514

New member
slupek napisał:
Jak dla mnie przydatność tego poradnika jest żadna - należy i tak rozważać każdy przypadek indywidualnie.
Witam, kolego wiadomo, że zależy wszystko od sprzętu, ale w większości przypadków domyślne ustawienie dźwięku to głośniki laptopa i po wpięciu HDMI brak dźwięku. Co do rozpatrywania każdej sprawy indywidualnie, no cóż, życzę zdrowia i czasu.
 
Do góry