Porada dotyczaca zakupu plazmy

dzesi

New member
Witam was na forum jestem nowy :rolleyes:, postanowiłem zakupić sobie telewizor 42 cale plazme i teraz mam dylemat jaki telewizor kupic moimi faworytami sa
42'' Plazma HD 1024x720/10000:1TH42PV7P
i
Plazma 42'' HDReady ady/ 15000:1/ HDMI 42PC51
Plazma 42'' HDReady ady/ 15000:1/ HDMI 42PC35
Bardzo bym prosił o wypowiedz na temat tych telewizorów , napewno ktoś na tym forum posiada te modele wiec mógłby sie podzielić informacjami na ich temat . Bardziej bym brał panasonica ale może lg jest lepszy :), mam nadzieje ze pomozecie mi wybrać któryś z tych telewizorów słyszłem ze panasonic sa dobre do ps3 ?
 
Ostatnia edycja:

dzesi

New member
Ale jak bym miał tak czekać to sobie nib bym nie kupił ja te modele moge miec za 3100zł wiec chyba sie oplaca bo w media te modele sa po 4 albo nawet 4,5tys .Prosze bardzo o porade amoze jakas inna firMA ? słyszłem ze samsungi sa dobre ? .Jak mozesz to napisz do mnie na maila może byś mi poradził co bym miał zakupić :confused:
 

zbynio81

Member
ja ma PANASONICA i jestem bardzo zadowolony. odradzam LG to nie ta firma jak na PLAZME zreszta moim zdaniem ta firma nic dobrego nie robi nie mowiac o telefonach-zenada. Mialem dylemat czy tez nie kupic SAMUNGA jednak wyszlo inaczej. uzywam tv do konsolki ps3 i jest rewelacja. Telwizja N HD jest przepiekna zwłaszcza DISCOVERY HD:) DVD rewelacja chociaz mam starszy model YAMAHY bez upscallingu-jednak konsolka ma ta opcje:eek:k:

ZALECAM I NAMAWIAM DO PANASONICA-za 3 tysiace mozna znalezc w promocjach. Po co wydawac 5 lub 6 tysiakow:eek:k:
 

marivs

New member
Zbynio.. a czy czasami ten model Panasonica nie ma wady jaką jest ujawnienie się pionowego pasu na matrycy? Panasonic o tym wie i wymienia na serwisie matrycę na nową bo nic więcej z nią nie da się zrobić (to taka ukryta wada) - informacja z lokalnego serwisu w 3mieście.
Widziałem kilkanaście modeli Panasa (37" 42" 50" PV7/70/700 jeśli dobrze pamiętam cyferki z kartoników), które właśnie szły do "centrum" właśnie z tą przypadłością.

PS.
LG 42PC51 nie jest taki zły jak go opisują.
 
Ostatnia edycja:

zbynio81

Member
Nie twierdzę że LG jest zły-ale LG nie ma dużego doświadczenia w PLAZMACH. Jeżeli chodzi o paski to są to sporadyczne przypadki ale mówie ze ich nie ma-nie jestem zatwardziałym promotorem PANASONICA.
Jednak jest to marka z czołówki jeżeli chodzi o ilośc sprzedanych plazm.
Porównaj sobie procentowo ilośc posiadaczy i ilość uszkodzeń plazm w czasie użytkowania danej marki. I tutaj nie wydaje mi się że PANASONIC bedzie w czołówce wśród WADLIWYCH PLAZM.
Czytałem zażalenia małej ilości użytkowników np.SAMSUNGÓW czy też LG (przy LG gaz potrafi sie ulatniac :D i trzeba ładować) i tych SKARG było tyle samo co skarg dużo wiekszej ilości użytkowników PANASONICÓW.
Oczywiście każdy by chciał mieć idealny sprzęt ale jednak zawsze trafiaja się POJEDYNCZE wady w każdych markach.
 
Ostatnia edycja:

Lech

New member
Bez reklam
marivs napisał:
Zbynio.. a czy czasami ten model Panasonica nie ma wady jaką jest ujawnienie się pionowego pasu na matrycy?

Być może ma taką wadę, ale jest ona tak głęboko ukryta, że na moim TV jej nie widać :D
 

dyrmaz

New member
hej! jaka wada? jaki pasek? w ktorym miejscu...przyjze sie mojemu nowiutkiemu nabytkowi... bom ciekaw jest :) :krol: a tak apropos i moze nie do tematu (SORKI)to mozna jakos połączyc kompa z wyjsciem VGA (D-SUB) z TV wesjciem HDMI lub componentem?
 
Do góry