porada co do kina

killpit

New member
Jak posłuchasz Klipschy F1 to do Wartburgów (Wharfedali ) już nie wrócisz :)
Jeżeli chcesz mogę cię zaprowadzić po paru sklepach w 3-ście pokaże tobie różnice w różnych zestawach.
W razie czego służę pomocą ;)
 

Cyborg65

New member
Wiitam

Jest tu jeszcze jedna kwestia o której nie wiem czemu wcale się nie wspomina.
Ktoś tam kupuje zakładam pierwszy amp i głośniki, tu jest dylemat przy następnych to wie dokładnie co i jak. Zakłada z góry cenę za głośniki też tak próbowałem. Po posłuchaniu zestawów za cenę jaki założyłem doszedłem szybko do wniosku że nie zestaw bo mam tak na prawdę na dwa głośniki i to jeszcze do nich musiałem trochę dołożyć. Po prostu wolałem 2 które grają niż 5 czy 7 które można było porównać do odgłosu oddawania moczu na blachę.
Tak że radzę posłuchać zestawu w założonej cenie i dla porównania coś lepszego.
Męczenie się z czymkolwiek przez kilka lat z powodu dziwnych oszczędności warto co najmniej przemyśleć, tak jak wywalenie pieniędzy na pół środki.
Różni ludzie mają różną wrażliwość, mnie akurat łomot z klipów F1 po prostu przeraża.
dla kogoś może być OK
P:lol:zdrawiam
 
Ostatnia edycja:

ursus83

New member
killpit z miłą chęcią przydała by się pomoc kogoś doświadczonego

co do założenia budżetu na kino pierw moja druga połówka chciała bym się zmieścił w 2000 ale doszliśmy do porozumienia że nie spieszymy się z zakupem wybierzemy coś na spokojnie i pozwolimy se na trochę większy wydatek jednak z rozsądkiem starając znaleźć złoty środek
 

Cyborg65

New member
Witam

Bardzo rozsądne podejście, bądź konsekwentny w tym postanowieniu i masz ogromne szanse na wielką radochę :eek:k:
P:lol:zdrawiam
PS
Pomoc kogoś z doświadczeniem na pewno się przyda killpit szacun wielki
 
Ostatnia edycja:
Do góry