"Pontypool"

mat74

Well-known member
Bez reklam
zajrzalem do opisow tego filmu dopiero w momencie gdy wpadl mi do reki i szczerze mowiac w pierwszej chwili nie za bardzo rozumialem po cholere go wypozyczelem..?!
jednak pomimo chlodnego podejscia na poczatku- zdziwilem sie !
film jest niezly! temat stary jak kino pokazany w inny, swiezy sposob.opowiadac nie bede -w kazdym badz razie obejrzec naprawde warto !
nie wiem czy ten film wyszedl w Polsce na bd , nie wiem czy wyjdzie... w kazdym badz razie w tym filmie jednym z glownych aktorow jest dzwiek tak wiec jesli ktos oglada filmy z lekorem moze go sobie smialo odpuscic- zanudzi sie... wydanie UK nie posiada nawet napisow angielskich wiec siegajac po nie trzeba sobie nawet lepiej niz "jako-tako" radzic z jezykiem.

ps. dread - jestem prawie pewny, ze tu zajrzysz....- widziales...?!
 

dread

New member
Bez reklam
Tytuł jest mi znany, ale jeszcze nie widziałem. Mam za to wcześniej polecany Triangle, wkrótce powinien być "zaliczony" ;)

ps. masz pełną skrzynkę.
 

dread

New member
Bez reklam
Podobało się. Fajny klimat, szczególnie do momentu gdy trzeba było się poddać własnej wyobraźni.

PS. Triangle też się podobał, a Mesrine trochę mniej :)
Może inaczej bym go odebrał gdybym nie oglądał obu części zaraz po sobie - ten schemat: napad, więzienie, ucieczka po pewnym czasie mi się znużył. Podobnie zresztą jak w przypadku Public Enemies (Mann'a z 2009r).
 
Do góry