Pomysł na ekran

kasztan69

New member
Witam wszystkich.

Otóż mam parę pytań . Chciałbym zrobić u siebie sztywny ekran zeby nie był efektu falowania. mam dwa patenty ale nie potrafię ocenić który z nich jest lepszy
a) Mam zamiar kupić w granicach 300 złotych ekran uciąć go i rozciagnąc na wirowej płycie nastepnie obić dookoła ramką w ten sposób bedzie ekran sztywny tu mam pytanie jaki ekran kupic bo chodzi mi tylko i wyłącznie o powieszchnie biała nic pozatym żadna regulacja mnie nie interesuje
b) kupic płyte spienioną PCV w kolorze białym lub Hdf również białą i pomalowac je farba wiem że kazdy mi powie żebym kupił farby Screen Goo Digital Grey ale to jest koszt prawie 600 złotych jak nie więcej i moje pytanie jest takie gdybym pomalował ją lekko szara gładka farba nie było by "podobnego " efektu jesli tak jaką farbe wybrac ??

Który pomysł jest lepszy jak wy poradzilibyście sobie z tym problemem
 

ziggy23

New member
Co do pomysłu z kupnem ekranu i zdjęciem z niego powierzchnie - to według mnie bezsens - po co kupować cały ekran - przecież są w Polsce producenci ekranów i prawdopodobnie da rade załatwić zakup samej powierzchni - oczywiście nie bezpośrednio. Dzięki temu za te same pieniądze możesz kupić lepszą powierzchnię niż ekran z allegro made in china;)
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Powierzchnia kupowana od producenta ekranów wbrew pozorom nie będzie taka tania, w tej samej cenie lub niewiele drożej kupisz Screen Goo, które dadzą o wiele lepszy efekt. Allegrowe powierzchnie made in China są dużo tańsze, a jak z jakością? Wcale nie zdziwiłbym się, gdyby nie była gorsza od "markowego" materiału; ale to już kwestia naocznego porównania.
 
Ostatnia edycja:

kasztan69

New member
może i bym wziął ale chyba troszke za duży jak na 4.2 metra długosci mojego pokoju

i może mi ktos powiedziec ile tego barwnika na 0.1 litra farby ? i co to jest ten fisher to jakis utwardzacz?
 
Ostatnia edycja:
Do góry